מסורת מתחדשת ואדומה

(מתן פפקין)
(מתן פפקין)
הפועל אריק נצר סירני מחדשת בהיכל האדום שלה את הטורנירים של טרום העונה אחרי יותר מעשור של הפסקה. לאחרונה הסתיימה שם גם פעילות הקיץ המשותפת לילדי המועדון וילדי שכונת הרצל. "מלא בפעילות אדומה" מסכם מתן פפקין האדום

הפועל אריק נצר סירני הולכת וממלאת בתוכן אדום את ה"רד ארנה" (ההיכל האדום) של הקיבוץ, ולאחר פעילות הקיץ לצעירים אפשר לבשר על שני טורנירים שישמשו כחימום לעונת הכדורסל הקרובה.

תרשמו לעצמכם את יום שישי ב-15 לספטמבר אז יגיעו אל האולם האדום 4 קבוצות הפועל מליגה א: הפועל באר טוביה, שירדה מהליגה הארצית, הפועל נען גזר שסיימה במקום 9, הפועל תל אביב עודפים מייסודו של אורי שלף ז"ל שסיימה שלישית בליגה, והמארחת, הפועל אריק נצר סירני, שדורגה חמישית בטבלה.

עוד לפני כן, בשבת (9.9), יתקיים באולם טורניר קבוצות כתה ז' ובו ישחקו, פרט למארחת, הפועל אוסישקין תל אביב, הפועל באר טוביה והפועל מועצה אזורית ברנר.

מתן פפקין, רכז הכדורסל בנצר סירני: "עד לפני יותר מעשור היתה מסורת של טורנירי הפועל לנוער והחלטנו לחדש את המפעל המבורך הזה. כמו כן חשוב לנו למצב את האולם שלנו כאולם הפועל על כל המשתמע מכך. מלא בפעילות אדומה".


 

אגב גם בקיץ התקיימה פעילות תוססת באולם, כשהמועדון אירח את מחנה הקיץ המסורתי לילדים, שהתקיים במשך שלושה שבועות. גם בפעילות זו נמשך שיתוף הפעולה עם ילדי שכונת הרצל מבאר יעקב, העיירה הסמוכה לקיבוץ שיזם את האינטרקציה והעניק בית ספורטיבי חם לשכנים מאזור השפלה.

(מתן פפקין)