מיקבץ פרסים להפועל מעברות

אליפות הפועל לקדטים בקליעה הבליטה את צעירי הפועל אפרא מעברות. הם וותיקי המועדון, המתאמנים אצל גיא סטריק האולימפי, יככבו השבוע גם בטקס הפרסים השנתי של המועצה האזורית עמק חפר

עונת הקליעה נפתחה במהלך החגים עם אליפות הפועל לקדטים שהתקיימה במטווח האולימפי שבהרצליה, וזו היתה אינדיקציה נוספת על העבודה היסודית והמוצלחת של מועדון הפועל אפרא מעברות בקרב הדור הצעיר ובכלל.

פלג בן טל זכה באליפות לאקדח אויר, מיכאל עפר ברובה אויר, ושניהם חניכיו של המאמן והקלע האולימפי גיא סטריק, שממשיך להכין את הדור הבא של הקליעה במועדון שבקיבוץ מעברות, היכן ששכן בעבר הלול של הקיבוץ.

יו"ר המועדון, משה טליאס: "מיכאל ופלג בקו עליה. מיכאל כבר ירה באליפות אירופה, הוא תלמיד כיתה יב ואנחנו מקווים שהוא יזכה למעמד ספורטאי מצטיין בצבא על מנת שימשיך ויפרוץ קדימה. יש לנו כיום סגל יפה של ותיקים וצעירים במועדון".

סטריק עצמו ישתתף באליפות הפועל בחודש דצמבר הקרוב, אז גם תתקיים אליפות הנוער של הפועל. ובינתיים, השבוע, יזכו קלעים נוספים של המועדון בפרסים מאת המועצה המקומית עמק חפר, בטקס המילגות השנתי שייערך במכמורת.

הבולטת בין הזוכות בפרסים בטקס היא כמובן טל אנגלר, אלופת ישראל לנערות ברובה אויר וברובה מצב שכיבה, שכבר עשתה את הפריצה הבינלאומית בעונה החולפת, כולל שיאי בוגרות והופעה בבונדסליגה לנשים בגרמניה. אנגלר הוכתרה לאחרונה כתגלית השנה בטקס פרסי הפועל.

עוד יככבו בטקס של המועצה המקומית עמק חפר: אלה שטרנברג, שזכתה באליפות ישראל לרובה אויר נשים, נעמי בן חפר, אלופת הנשים והנערות ברובה 3 מצבים, וכן מצטיינות ומצטיינים נוספים: טל דורון, גלי מיכלביץ ,גיא טבקמן, ניל רום ואף סטריק עצמו, כולם מהפועל אפרא מעברות, כולם יקבלו השבוע פרס.

מנצחים ממועדונים אחרים באליפות הפועל לקדטים הם, אנסטסיה מיכאילוב מהפועל אשקלון באקדח, שלי סיגלוב מהפועל גבעת נשר ברובה אויר.

תמונות: גיל סימקוביץ'