מיליון שקלים לספורטאים המצטיינים של הפועל

טקס מצטייני מרכז הפועל לשנת 2016
בטקס הפרסים השנתי של מרכז הפועל הוכתרו בר טימור ולינוי אשרם כספורטאי השנה. ספורטאים ומאמנים מכל הענפים זכו בפרסים על סך של כמיליון שקלים. מנכ"ל הפועל יורם ארנשטיין: "ספורט עממי, לפריפריה ולבעלי מוגבלויות חשוב לא פחות מאשר הספורט ההישגי"

מרכז הפועל העניק הערב מענקים על סך של כמיליון שקלים למצטייני הספורט בשנת תשע"ז בטקס חגיגי שהתקיים בסינמה סיטי גלילות. בכירי הספורט בישראל, ממשרד הספורט, הוועד האולימפי, הטוטו ואתנה, השתתפו בהענקת הפרסים למדליסטית העולמית בהתעמלות, לינוי אשרם מהפועל ראשון לציון, שהוכתרה כספורטאית השנה, ולכדורסלן בר טימור, מהפועל ירושלים, שהוכתר כספורטאי השנה.

ברק בכר, מאמן הפועל באר שבע כדורגל, זכה בפרס מאמן השנה, וכמאמנות השנה הוכתרו לנה קופילנקו ואיילת זוסמן מהפועל ראשון לציון, שחתומות על ההצלחה של המתעמלת אשרם.

בפרס תגלית השנה זכתה טל אנגלר, הקלעית המבטיחה מהפועל מעברות, שהופיעה הן בגמר אליפות העולם לנוער והן בגמר אליפות אירופה לנוער עם שיאי נשים בוגרות, ובפרס מיוחד זכה שלמה לזמי, אלוף העולם לבאולינג עוורים.

כמנהלת השנה הוכתרה חגית אבשלום, מנכלית מאמאנט, משחק הכדורשת שכבש את ישראל ובדרך לכבוש את העולם בימים אלה.

יורם ארנשטיין, מנכ"ל הפועל, אמר בטקס: "למרכז הפועל חשוב הספורט בפריפריה, הגאוגרפית והסוציו אקונומית, וספורט הנכים, לא פחות מאשר הספורט ההישגי. יש כיום גם שיתוף פעולה פורה עם מרכז מכבי, דבר שלא היה בעבר, והכל לטובת הספורט. שני המרכזים החליטו לתמוך יחד בארגון ספורט נכי צהל, למשל. אני מודה למתנדבים במועדונים השונים ברחבי הארץ שנושאים על גבם את הספורט בפריפריה".

(צילום: שוקי יקותי)