מזל טוב למנכ"ל הפועל - ארנשטיין חוגג 70

יורם ארנשטיין
יורם ארנשטיין
יורם ארנשטיין, הילד שצמח במחלקת הנוער של קבוצת שכונת מרמורק ברחובות ומהדמויות המוערכות ביותר בספורט הישראלי חוגג היום 70 חורפים

יורם הוא מנהיג מלידה, הניף גביע המדינה 1981 במדי בני יהודה כקפטן וכאבא של השחקנים, ממלא תפקידי ניהול בכירים בהסתדרות לאורך שנים, ובעשור האחרון מצעיד את מרכז הפועל בחזרה אל מרכז העשייה של הספורט בישראל - חובבני ומקצועני.

כיום, אין כמעט צעדה ומרוץ בישראל בה מרכז הפועל לא נוטל חלק. יורם שם את הדגש בפעילות הפועל על תרומה לקהילה, והשנה, למשל, העניק במה לספורטאים בעלי מוגבלות בספורטיאדה באילת, שם השתתפו רוכבי אופני טנדם זוגיים, בהם הרוכב האחורי הוא עיוור.

יורם רץ בעצמו עד היום, כולל מקצה ה-10 ק"מ במרתון טבריה האחרון, ועושה את כל פעילותו מאהבה ותשוקה עזה לספורט אותה ניתן לראות בכל פעילות הפועל שבהשראתו. מועדוני הפועל חזרו לפרוח תחת הנהגתו, זוללים תארים והישגים, מייצרים ספורטאים אולימפיים מהמעלה הראשונה, ובמקביל, מביאים את בשורת הספורט אל כל נקודה ונקודה על מפת המדינה, אל כל שכונה וכפר.


אחד השינויים הגדולים אותם הנהיג יורם הוא שיתוף הפעולה הפורה עם גורמי הספורט הבכירים במדינה, בהם משרד התרבות והספורט, הוועד האולימפי, הטוטו, הרשויות המקומיות, ובעיקר עם היריב הגדול, מרכז מכבי. היחסים המצוינים עם מכבי יצרו אווירה חדשה ורעננה בספורט הישראלי, סילקו את הפוליטיקה הקטנה והובילו את קברניטי הספורט לעסוק בספורט נטו ולא בעסקנות ריקה מתוכן.

אנחנו לא מסכמים את דרכך יורם אלא מאחלים לך עוד הרבה שנים של עשייה פוריה, של נחת ושמחה עם המשפחה שלך שאתה כל כך אוהב, מאחלים לך יום הולדת שמח, ובכלל יורם, המון מזל טוב עד 120!