מועדון אתלטיקה חדש, תמיכה בשייטים והקמת ליגה למקומות עבודה בגליל המערבי

מועדון האתלטיקה החדש
מועדון האתלטיקה החדש
בתום סיור בראשות מנכל מרכז הפועל, יורם ארנשטיין, סוכם על שדרוג סצינת הספורט בגליל המערבי בכלל ובנהריה בפרט. השייטים המצטיינים של הפועל נהריה יקבלו תמיכה, מועדון אתלטיקה ייחנך באיצטדיון החדש וליגה למקומות עבודה תוקם בקרוב

צוות מרכז הפועל ערך השבוע סיור בעיר נהריה כדי לקדם מספר נושאים הקשורים בספורט בגליל המערבי. הסיור החל בביקור בהסתדרות החדשה במרחב הגליל המערבי אצל יו״ר המרחב אשר שמואלי ואצל יו״ ר נעמת עופרה כהן. בשיחה שהתקיימה בין הצדדים סוכם להקים במשותף את הליגה למקומות עבודה באזור תוך שימת דגש על עידוד העובדים להשתתף בפעילות ספורטיבית. שמואלי פירט את מאמצי המרחב לקדם את תחום הספורט במקומות עבודה במגזר הפרטי.

צוות הפועל המשיך בביקור במתקני הספורט בעיר בהדרכת ניסים אלפסי, עוזר ראש העיר לנושא ספורט. הצוות התרשם מאד מרמתם של מתקני הספורט בנהריה ומאחזקתם, והעביר לראש העיר את תודתו על המאמצים הרבים שהוא משקיע עבור תושבי נהריה בכל השכונות.

הסיור נמשך משם אל מועדון השייט של הפועל נהריה, שהוא אחד המועדונים החזקים בארץ. במקום סוכמו תכניות עבודה ואסטרטגיות במטרה לנסות ולגייס יותר כסף לכיסוי עלויות המועדון ופיתוח הענף בנהריה. מרכז הפועל יתמוך בספורטאים המצטיינים של המועדון. לסיום פנה הצוות אל איצטדיון האתלטיקה, שם סוכמו הדרכים כיצד להקים מועדון אתלטיקה בעיר.

יורם ארנשטיין, מנכל מרכז הפועל: "אסור שהביטוי 'תמיכה בפריפריה' יישאר בגדר סיסמא ריקה. מרכז הפועל שם לנגד עיניו את נושא קידום הספורט בפריפריה, ואנחנו חוזרים היום מעודדים מסיור במוקדי הספורט של נהריה, המשמשים את כל הגליל המערבי. נעשית כאן עבודה רצינית, והפועל היה ויהיה שותף בכיר לכל גוף שיזניק את הספורט במקום כזה, בין אם מדובר בספורט עממי ובין אם בספורט תחרותי הישגי".