4 מדליות באליפויות אירופה השנה להפועל שדות ים

איל צרור (OCEAN NATION)
איל צרור (OCEAN NATION)
מועדון השייט הותיק זכה גם באליפות ישראל למועדונים ויקבל פרס בטקס הפרסים השנתי של מרכז הפועל

הפועל שדות ים סגרה עונת שייט מצוינת, ולא רק בשל הזכייה בתואר אליפות ישראל למועדונים, אלא בעיקר בזכות הישגים בינלאומיים מרשימים של שייטיה הצעירים. ארז אליהו ושחף אמיר אחראים מקצועית על המשך המסורת של המועדון המפואר, והם כבר מצפים לאתגר הבא, אליפות העולם לנוער, בכל הגילאים, בעוד כחודש.

עד כה, באליפויות אירופה לשנת 2016, הושגו לא פחות מארבע מדליות. מאיה מוריס זכתה במדליית הכסף של אליפות אירופה לגלשני רוח אולימפיים מדגם ניל פרייד. עוד באליפויות אירופה, לדגמים הצעירים יותר, אייל צרור זכה במדליית הכסף לגלשן דגם ביק 6.8, גד מטוסביץ זכה במדליית הארד לדגם גלשן ביק 7.8, ושי קקון זכתה במדליית הארד לסירת הלייזר 4.7, דגם קדטיות.

ארז אליהו: "מה שמייחד את השנה זה ההצלחות עם השייטים החדשים, מה שמוכיח כי אנחנו מצליחים לייצר המשכיות. המועדון ממשיך לגדול הן בקטע ההישגי והן בכך שהוא הגדול בארץ. הפועל שדות ים ממשיכה להיות דומיננטית בענף וה לא מובן מאליו".

גם באולימפיאדת ריו היה למועדון ייצוג, כשאייל לוין ודן פרויליך הפליגו במפרשית ה-470 והמשיכו בכך מסורת אולימפית במועדון, הנמשכת מאז מינכן 1972.

"אנחנו כבר עם הפנים קדימה אל ההישגים הבאים", סיכם ארז בטרם ניפגש עמו ועם מצטייני המועדון בטקס הפרסים השנתי של מרכז הפועל.

גד מסטוביץ' (OCEAN NATION)מאיה מוריס (OCEAN NATION)שי קקון (OCEAN NATION)