לכבוד מישה

אליפות הפועל להתעמלות אמנותית על שם מיכאל לשבסקי ז"ל זימנה בסוף השבוע לחולון מספר שיא של ספורטאיות בכל הגילאים כולל את נכדתו של מישה, שהיתה בין הזוכות

מספר שיא של 600 מתעמלות מקרית שמונה ועד קרית גת באליפות הפועל להתעמלות אמנותית על שם מיכאל לשבסקי ז"ל, אתמול בחולון. אולם קרית שרת אירח ספורטאיות מגיל 5 ועד בוגרות בתחרות המנציחה את מישה, שתרם רבות להתעמלות כמו לעוד ענפים רבים בישראל בתפקידיו המגוונים במרכז הפועל ובעיקר באיגוד ההתעמלות.

מרגש במיוחד היה לראות את נכדתו, נויה לשבסקי, עולה אל הפודיום כשותפה במדליית הזהב הקבוצתית של הפועל סביון עד גיל 13, ואת אלמנתו של מישה, סופיה לשבסקי, מעניקה פרסים למצטיינות.

בתחרות הבוגרות זכתה ירדן ששון מפתח תקוה, כשבמדליית הכסף זכו שתי מתעמלות, ולריה ולבויב מאסא תא ודורין קטן מפתח תקוה, ואילו בארד זכתה אליזבטה מליקוב מפתח תקוה.

בנערות הוכתרה סוניה לייפמן כאלופה, והיא שייכת למועדון המארח של התחרות, הפועל חולון. אלונה דודבין, חברתה למועדון, סיימה שניה, ועל המקום השלישי בפודיום ניצבו יחד שתי בנות מאסא תא, אלה וסרמן ושי לנדברג.

את התחרות כיבדו בנוכחותן, המתעמלת המובילה בישראל לינוי אשרם ושתי המאמנות שלה, לנה קופילנקו ואיילת זוסמן, שהעניקו פרסים יחד עם מנכל מרכז הפועל יורם ארנשטיין (בתמונה).

סיכמה מנהלת התחרות וחברת דירקטוריון הפועל, ז'ניה מורגובסקי: "אף פעם לא היתה לנו כזו כמות של מתעמלות, ומכל רחבי המדינה. ממש תחרות מוצלחת וראויה".