כל קילומטר שווה תרומה במרוץ כישורית ה-1

ביום שישי יתקיים מרוץ כישורית ה-1 בחסות מרכז הפועל ובו כל קילומטר מהווה תרומה לבית כישורית שבקיבוץ כישור, שהוא בית לחיים עבור בוגרים בעלי צרכים מיוחדים בגליל המערבי. בכישורית מתאמנת פעמיים בשבוע קבוצת ריצה המונה תשעה חברים ועוד מתנדבים בשנת שירות המלווים את הקבוצה במהלך השנה

28.02.19
 
החברים הגו רעיון להזמין את הציבור הכללי לרוץ בתוך הכפר הנמצא במועצה האזורית משגב ולרתום מפעלים וחברות גדולות שיתרמו 20 שקלים על כל קילומטר ריצה. בפעם הראשונה בישראל יוזנק מרוץ בו היעד הוא מספר הקילומטרים כשהיעד הוא 2500 קילומטרים. כל הכספים שייאספו מיועדים לפעילות קבוצת הריצה של כישורית ולרווחת תושביה.

המרוץ הנקרא גם RUN WITH FRIENDS (לרוץ עם חברים) יתקיים ביישוב לבון הסמוך לכישורית (5 דקות נסיעה) החל משעה 06.30 בבוקר.
מסלול הריצה יהיה מאתגר ביותר אך מאחר וזו ריצה חברתית שהיא לא תחרות וללא מדידת זמנים, ממליצים המארגנים לקחת את הזמן וליהנות מהנוף היפה שילווה את הריצה.
כמו כן, מי שנרשם למקצה ה-15 ק"מ או ה-10 ק"מ וירצה לסיים את הריצה כבר לאחר 5 או 10 ק"מ תמיד יוכל לעשות כן.

שרונה שליו מאייר, ממארגנות המרוץ: "זוהי ריצה חברתית מלאה בערכים. לשמחתנו מזג האוויר הולך להיות לטובתנו ואנחנו נרוץ בלבון, הן בשטח והן ברחובות במסלול מאתגר של 5 קמ אותו אפשר לעשות עד שלוש פעמים. תודה מיוחדת לכל השותפים למפעל הזה, לתושבי לבון ובראשם חגית הסל מנהלת הקהילה, למרכז הפועל, למשטרת מג'ד אל כרום וכמובן לכל הרצים המקסימים".