כל העולם דרומה

מרכז הפועל מארח השבוע באילת את הכנס השנתי של התאחדות הספורט הבינלאומית למקומות עבודה. מנכ"ל הפועל וחבר הנהלת CSIT יורם ארנשטיין: "זהו גשר חשוב בין עמים"

אך הסתיימה הספורטיאדה וכבר עסוקים במרכז הפועל בהכנות קדחתניות לארוח הכנס השנתי של CSIT - ההתאחדות הבינלאומית לספורט במקומות עבודה - שיתקיים ביום שישי הקרוב באילת, מארחת הספורטיאדה ה-37 בשבוע שעבר.

ישראל כבר זכתה לארח את הארוע בשנת 2008 אולם זו הפעם הראשונה בה אילת מארחת את הכנס אליו מגיעים הפעם כ-100 נציגים מכ-30 מדינות, שנה לאחר שהתקיים בפעם שעברה בריגא, בירת לטביה.

כהונתו של מנכ"ל מרכז הפועל יורם ארנשטיין בהנהלת CSIT תרמה לכך שישראל מארחת את הארוע הגדול זו הפעם השניה תוך פחות מעשר שנים, ובכלל, מעיד הדבר על מעמדה של ישראל בארגון ענק זה.

ארנשטיין: "הכנס השנתי של CSIT יוצר גשר חשוב בין עמים, כפי שכל פעילות הספורט של הארגון תורמת לקירוב בין אנשים מכל רחבי תבל. האורחים שלנו מכירים את ישראל דרך הכנס והעבודה המשותפת בתכנון תחרויות וקביעת מדיניות. אני חש כי מכבדים אותנו מאוד בארגון וזו התוצאה".

ולסיכום הספורטיאדה בבירת התיירות של ישראל בדרום: "היה פנטסטי. כולם שבו בשלום הביתה למעט מספר פציעות שגרתיות וקלות. הספורטיאדה היתה מאורגנת היטב".