כך ריעננו איצ'ה קרמר והפועל את איגוד השחייה

מאחורי ההצלחה הגדולה של מרכז הפועל בבחירות לראשות איגוד השחיה עומדת עבודה מאומצת, שנועדה, לא רק להציב בראשות האיגוד את סימון דוידסון מהפועל דולפין נתניה, אלא גם לרענן את ההנהלה ולהפיח רוח חדשה בענף

מאחורי ההצלחה הגדולה של מרכז הפועל בבחירות לראשות איגוד השחיה עומדת עבודה מאומצת, שנועדה, לא רק להציב בראשות האיגוד את סימון דוידסון מהפועל דולפין נתניה, אלא גם לרענן את ההנהלה ולהפיח רוח חדשה בענף. ניכר כי מעתה יהיו כל המיגזרים מיוצגים, קול הפריפריה יישמע, ובכלל, השטח ידבר. ואם אמרת שטח אז אמרת איצ'ה קרמר, האיש שמגיע אל כל נקודה על המפה ודואג לכל. דווקא כעת, עם פרישתו בגיל 72, דווקא כשלא ישמש יותר כחבר הנהלת איגוד השחיה, פעל איצ'ה רבות למען ההתחדשות החיובית באמצעות הבחירות שהתקיימו השבוע.

איצ'ה: "הפועל חוללה מהפיכה. רוב הנציגים התחלפו בחדשים והבחירות התנהלו יפה. עבדנו קשה. מכיוון שאני איש של הפועל, תמיד, גם כשאני לא בהנהלה וגם כשאני מסיים את עבודתי בקרוב, הבחירות האלה היו חשובות לי מאוד".

איצ'ה, ביחד עם כנרת גנצ'רסקי ממרכז הפועל, ונועם צבי, לשעבר יור האיגוד מטעם הפועל, הוציאו לפועל את הנחיית מנכל מרכז הפועל יורם ארנשטיין לקראת הבחירות, והצליחו להביא לאיחוי הקרעים ולאיחוד מועדוני הפועל, ולגרום לכך ש'השטח' ידבר מעתה חזק באיגוד.

איצ'ה: "זו היתה הצלחה גדולה לראות את רוב מועדוני הפועל מגיעים ומצביעים. בעבר היו מורדים בצפון ובדרום, אבל הם הצביעו בשבילי כי אנחנו ביחסים מצוינים".

נועם צבי, שניהל בפועל את המערכה: "הגענו ערוכים ומוכנים. קיימנו ישיבות מרוכזות ונפרדות עם המועדונים. מונו להנהלה אנשים שמתאימים לקדם את הענף והצלחנו לנצח באופן מרשים למרות שהיו הרבה מוקשים. לבסוף, הרכב ההנהלה משקף את כל המיגזרים של השחיה בישראל".

נבחר למשל, אלכס ופרינסקי, המייצג את השחיה הצורנית. ארז ביטמן, המייצג את המועצות האזוריות, נבחר אף הוא עם תמיכת הפריפריות בצפון ובדרום. נועם צבי עצמו מייצג את ישראל בכל המוסדות הבינלאומיים החשובים. הוא סגן נשיא קומן (מדינות הים התיכון), חבר בוועד המנהל של לן (ההתאחדות האירופית) וחבר ועדת השחיה במים פתוחים של פינה (ההתאחדות העולמית). בין היתר הוא פעל לכך שישראל תארח את אליפות אירופה לנוער, מפעל רווחי בו מתארחים 500 בני נוער מ-50 מדינות.