יו"ר אלופת המדינה בחופים: "למרכז הפועל והעומד בראשו יש חלק חשוב מאוד בהצלחה שלנו"

יום ארנשטיין יחד עם נימר עאמר (שלומי גבאי)
יום ארנשטיין יחד עם נימר עאמר (שלומי גבאי)
הפועל כפר קאסם בכדורגל חופים זכתה באליפות השנייה ברציפות והרביעית בסך הכל וגם בעונה הקרובה תייצג את מדינת ישראל באליפות אירופה

לעיני אלפי צופים בארנה בנתניה הניפה קבוצת הפועל כפר קאסם בכדורגל חופים את הגביע בפעם השנייה ברציפות והרביעית בסך הכל מאז תחילתו של מפעל זה לפני כ-10 שנים.

כפר קאסם נחשבת לקבוצת כדורגל החופים הטובה ביותר בכל הזמנים וגם בזירה האירופית הקבוצה הודחה רק בשלב שמינית הגמר של ליגת האלופות.

במועדון זוקפים קרדיט רב לתמיכה של מרכז הפועל והעומד בראשו יורם ארנשטיין. יו"ר הקבוצה, נימר עאמר: "אנחנו שמחים לייצג בכבוד את מרכז הפועל ולגרוף תואר נוסף לארון הגביעים שלנו. לתמיכה של מרכז הפועל והעומד בראשו, יורם ארנשטיין, יש משקל חשוב מאוד בהצלחה שלנו, ובזכות יורם, הסיוע וההכוונה שלו יצאנו לאיטליה כדי להשתתף בליגת האלופות וחזרנו עם מוטיבציה גבוה בדרך לתואר נוסף בליגה הישראלית לכדורגל חופים".

ארנשטיין: "קבוצת החופים של הפועל כפר קאסם היא מעבר לקבוצת ספורט רגילה. הצלחה שלה חשובה לנו מאוד. תמיד אמרנו שנסייע ונתחבר לענפי ספורט ומועדונים שמתנהלים בצורה ראויה, מקצוענית ומקצועית. כפר קאסם היא בהחלט מודל לחיקוי ואנחנו שמחים מאוד שהקבוצה זכתה באליפות נוספת ותמשיך לייצג אותנו בכבוד במסגרות האירופאיות. מצאנו במועדון הזה אנשים נפלאים שרוצים להצליח ולהוביל מסרים חשובים וראויים ברמות הספורטיביות והחברתיות".