יצאנו לדרך: נפתחה הספורטיאדה ה-39

רז זהבי (עדי מלול)
רז זהבי (עדי מלול)
ארנון בר דוד (עדי מלול)
ארנון בר דוד (עדי מלול)
פרופסור בן חמו (עדי מלול)
פרופסור בן חמו (עדי מלול)
שלומי שבת ופבלו רוזנברג (עדי מלול)
שלומי שבת ופבלו רוזנברג (עדי מלול)
ראש עיריית אילת (עדי מלול)
ראש עיריית אילת (עדי מלול)
אילת תארח בימים הקרובים למעלה מ-9,000 ספורטאים מ-260 מקומות עבודה שונים שיתחרו בעשרות ענפי ספורט

ספורטיאדה ה-39 של מרכז. הפועל יצאה לדרך באילת. למעלה מ-9,000 ספורטאים מ-260 מקומות עבודה יציפו את העיר הדרומית ויתחרו ב-14 ענפי ספורט שונים במטרה לחזור הביתה עם גביע.

טקס הפתיחה התקיים היום (שלישי) במלון ספורט במעמד יו"ר ההסתדרות ארנון בר דוד, ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי, יו"ר דירקטוריון הפועל פרוספר בן חמו וחברי הדירקטוריון, מנכ"ל הפועל יורם ארנשטיין וראש מנהל הספורט עופר בוסתן. רז זהבי הנחה את טקס הפתיחה ומיד לאחריו עלו שלומי שבת ופבלו רוזנברג להופעה מוזיקלית נהדרת.

ארנשטיין אמר: “להקים אירוע כמו הספורטיאדה זה לא פשוט. כל הצוות שלנו עובד במשך שנה שלמה מתוך אהבה כדי להרים את המפעל הגדול ביותר בעולם של ספורט למקומות עבודה. אני מאחל לכולם משחקים מהנים וחוויה נפלאה. מודה לראש עיריית אילת והצוות על האירוח הנפלא”.

ראש עיריית אילת הוסיף: “מפעל ראוי להערכה. שמחים לארח את הספורטיאדה. העיר מצחצחת את עצמה לקראת הספורטאים. 50 מתקני ספורט הוכשרו. בטוח שתראו לתלמידים שרואים אתכם את החלק היפה של הספורט”.

פרוספר בן חמו: “בכל ספורטיאדה ההתרגשות הולכת ונהיית יותר גדולה. כשאני רואה את כולם מתאספים ומתחרים אני מתרגש. אני מודה לכל עובדי מרכז הפועל על הפקת האירוע המדהים הזה. מאחל לכולם הצלחה גדולה”.

ארנון בר דוד: “אני רואה את המשלחות ואני יודע שממחר בבוקר יקומו הספורטאים ויעלו למגרשי הכדורגל, כדורסל, כדורשת וכו׳ וכולם ילחמו כדי להביא כבוד למקומות העבודה שלהם וזה הגדולה של הספורטיאדה. הספורט חשוב מאוד למקום העבודה, ללכידות של העובדים ולבריאות. אין בשום מקום בעולם אירוע שמזכיר כמו את הספורטיאדה. שיהיה בהצלחה”.

המשחקים יתקיימו בימים רביעי וחמישי, ומשחקי הגמר ביום שישי. הספורטיאדה מהווה את ארוע השיא המסכם של עונת משחקי הליגות השונות במקומות עבודה, אותן מארגן מרכז הפועל, והיא צומחת מדי שנה.