יו"ר הסתדרות המעוף סייר במרכז הפועל

ארנון בר דוד, אשר אחראי בין היתר על חטיבת הספורט, עמד מקרוב על פעילות רכזי הספורט והמנכ"ל יורם ארנשטיין, וסיפר בשבחי ארגון הספורטיאדה

ארנון בר דוד, יו"ר הסתדרות המעוף, ביקר היום במשרדי מרכז הפועל שם היה אורחו של מנכ"ל מרכז הפועל יורם ארנשטיין. בר דוד, שחגג בדיוק את יום הולדתו ה-60, קיבל אות הוקרה מאת ארנשטיין ושמע סקירת פעילות מפי רכזי ענפי הספורט השונים.

הסתדרות המעוף (הסתדרות הפקידים לשעבר) הינה האיגוד המקצועי הגדול בארץ, המונה כ-250,000 חברים - עובדי מנהל, משק ופקידים - והיא מאגדת בתוכה מקומות עבודה מכל רובדי המשק, החל מעובדי הרשויות המקומיות, דרך עובדי המסחר והבנקים ועד המוסדות להשכלה גבוהה.

בין יתר החטיבות הרבות, פועלת במסגרת הסתדרות המעוף גם חטיבת הספורט בראשות כדורסלן העבר ניר אלון ואשר מטפלת בענייניהם של מאמנים, שופטים ושחקנים בענפים השונים. הגוף המקביל לגוף זה בגרמניה למשל, הוא אחד הגדולים בעולם.

בר דוד ציין את פעילותו של מנכ"ל הפועל יורם ארנשטיין, הנובעת מתוך ערכים ואהבה לספורט, ואשר ניהולו המקצועי הביא לכך שהספורטיאדה היא שם דבר במסדרונות מקומות העבודה מבחינת ניהול והגיוון בענפים, כך לדברי בר דוד, שעמד מקרוב על פעילות מרכז הפועל.