יותר מ-2,000 רצים במרתון המדברי

מרתון מדברי 2017 - מרכז הפועל
מרכז הפועל מעניק חסות והעיר אילת מארחת את המפעל המתחיל בהרי אילת וזורם בכוון הים האדום היפהפה. מנכ"ל הפועל יורם ארנשטיין: "אילת תהפוך עם השנים להיות עיר הספורט המובילה במזרח התיכון"

המרתון המדברי של אילת, שכבר הפך למסורת, יוזנק מחר בבוקר (שישי) בהשתתפות של יותר מ-2,000 רצים במקצים השונים: מרתון, חצי מרתון, 10 קמ, 5 קמ. המרתון גדל וצמח במספר המשתתפים הפעם בזכות הרשמה מרשימה של הרבה רצים מחו"ל.

היום אחר הצהריים הוזנק מרוץ המשפחות העממי בהשתתפות מאות ילדים והורים בני אילת, וראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי, אמר: "אני מתרגש כמו בכל שנה מהארוע המדהים והייחודי ביותר בעולם. המרתון המדברי מתקדם מעונה לעונה לשמחתי הרבה, וזה לא פלא כי הוא מתחיל מהמדבר המדהים סביב העיר ונשפך אל הים היפה ביותר בעולם".

יורם ארנשטיין, מנכ"ל הפועל, דיבר אף הוא במסיבת העתונאים החגיגית הערב, ואמר על הארוע המתקיים בחסות הפועל: "מרכז הפועל שמח להיות שותף לפעולות הספורט הנמרצות והיפות הנערכות באילת. אנחנו ערים לפיתוח המסיבי של כל שכונותיה היפות של העיר. אין לי ספק כי אילת תהפוך עם השנים להיות עיר הספורט המובילה בישראל ובמזרח התיכון".