נימר עמאר: "יורם ארנשטיין הוא תומך נלהב ובעיקר חבר קרוב"

ארנשטיין יחד עם שחקני כפר קאסם
ארנשטיין יחד עם שחקני כפר קאסם
"פלפלה" כפר קאסם ערכה בתחילת השבוע נשף אליפות אליו הגיעו כל הספונסרים של הקבוצה וביניהם ראש עיריית כפר קאסם עידאל בדיר, חבר הכנסת עיסאווי פריג ויו"ר מרכז הפועל שללא תמיכתו לא היה סיכוי להצלחה הגדולה של הקבוצה

כמה כיף להיות אוהד "פלפלה" כפר קאסם בשנתיים האחרונות. הקבוצה של המאמן, מאמון עמאר, והיו"ר, נימר עמאר, רשמו רצף חסר תקדים לקבוצה ישראלית בכדורגל חופים כאשר זכו בשתי אליפויות ברציפות עם מאזן ניצחונות העומד על 0:16.

בתחילת השבוע החליטו ראשי כפר קאסם לערוך נשף אליפות מיוחד אליו הגיעו כל שחקני והצוות המקצועי של הקבוצה, הספונסרים וגם מספר רב של אוהדי הקבוצה הן מהמגזר היהודי והן מהמגזר הערבי. יו"ר הקבוצה, נימר עמאר, אמר במהלך הערב: "אני עומד פה ונרגש כמו רגע אחרי העלייה. שברנו כל כך הרבה שיאים, שימחנו כל כך הרבה אנשים. אני רוצה להודות לצוות המקצועי המיוחד שיש לנו, לשחקנים המדהימים ובעיקר לספונסרים המיוחדים שליוו אותנו כמו עבדל בדיר, מושיר בדיר, עזהם טהא, אחמד סרסור, נור ורוביל סרסור, איאד עיסא ורוני יצחקי".

בכפר קאסם ציינו שלושה אנשים מיוחדים שבלעדיהם הקבוצה לא הייתה מתקיימת כלל. מדובר בראש עיריית כפר קאסם, עדאל בדיר, חבר הכנסת, עיסאווי פריג', שמלווה את הקבוצה מיום היווסדה, ובמיוחד יו"ר מרכז הפועל, יורם ארנשטיין, שלקח את הקבוצה כפרוייקט. עמאר: "אין לי מילים להודות ליורם על העזרה והתמיכה בכל המובנים. יורם הפך להיות תומך נלהב ובעיקר חבר קרוב. אני היום בן בית במרכז הפועל ואני שמח על שיתוף הפעולה ומקווה שהוא יימשך עוד שנים רבות".