יוצאים מגדרם

הפועל גדרה דרסה את ליגה ג' מחוז מרכז, הביסה את ביתר בדרבי, חוותה נפילה, אבל יכולה במחזור האחרון לחולל מהפך ולעלות לליגה ב, או לפחות לעשות זאת דרך המבחנים. האדומים של השפלה מתכוננים לרגע האמת ובונים על מלך שערי הליגה ליאור סוויסה

סערת כדורגל בעיירה השלווה והוותיקה גדרה בחודש האחרון. הפועל גדרה מביסה 2-5 בדרבי את ביתר גדרה, חוזרת עם ניצחון חוץ 1-2 מראשון לציון ומכריזה על כוננות שיא לקראת יום שישי הקרוב בו תארח במגרשה המקומי את מ.ס. רמלה במסגרת המחזור האחרון העונה למשחק שיכריע אם תעלה לליגה ב או תלך למשחקי מבחן.

זו יכולה להיות העלייה הראשונה של המועדון מאז לקחה אותו לידיו בשנת 2015 קבוצת הורי ילדים המשחקים בקבוצות הצעירות. כיום הוא מונה קבוצת בוגרים אחת ועוד שש קבוצות צעירות במחלקת הנוער כולל אחת המשחקת בליגה הבכירה לכיתות ו. גם שאר הקבוצות מדורגות בצמרת הליגות בהן הן מופיעות.

קבוצת הבוגרים בהדרכת המאמן איציק שלום מדורגת שניה אחרי ביתר יבנה בליגה מחוז מרכז והיא זקוקה למעידה של היבנאים בבית מול אשדוד סיטי ביום שישי. תיקו ומטה של יבנה בתוספת ניצחון גדראי ביתי על רמלה ייתן את האות לחגיגה אדומה בשפלה.

בגדרה בונים על מלך שערי הליגה, ליאור סוויסה, שכבש כבר 38 שערים העונה, כולל את צמד הניצחון מול מ.ס. ראשון לציון במחזור האחרון, ועל כמה מאות אוהדים שיגיעו לחזות מקרוב ולדחוף את האדומים אל ליגה ב, ואם לא, אז לפחות בפלייאוף המבחנים.

גדרה דרסה את הליגה עד אמצעיתה, אז חלה נסיגה והיא איבדה את הפיסגה לטובת השכנה מיבנה. איציק שטאובר, חבר הנהלת גדרה: "אנחנו שואפים לעלייה ראשונה. החזון שלנו הוא שממחלקת הנוער יעלו שחקנים אל הקבוצה הבוגרת, וכמובן, אם נעלה ליגה נרצה לתקוע יתד בליגה ב ולהתקדם הלאה".