טריפל זהב להפועל באליפות ישראל הטכנית לשחייה צורנית

דף הפייסבוק של איגוד השחייה
דף הפייסבוק של איגוד השחייה
דף הפייסבוק של איגוד השחייה
דף הפייסבוק של איגוד השחייה
דף הפייסבוק של איגוד השחייה
דף הפייסבוק של איגוד השחייה
הפועל ירושלים בקבוצתי, עדן בלכר מהפועל גדרות בנשים וטלי אוסטרובסקי מהפועל מזכרת בתיה בנערות עמדו על ראש הפודיום בווינגייט לעיני מאמנת העל הקטאלונית של נבחרת ישראל

אליפות ישראל בשחייה צורנית לתרגילים טכניים נערכה בסוף השבוע במכון ווינגייט. עדן בלכר מהפועל גדרות, בתה של המאמנת סבטה בלכר, הפתיעה בניצחון כפול: בתחרות הסולו היא ניצחה בציון של 76.63 נקודות לפני טלי אוסטרובסקי (75.49) ואריאל נשיא (75.17). בדואט היא ניצחה בצוותא עם יעל פולקה בציון 76.44 נקודות.

בתרגיל הקבוצתי ניצחה הפועל יובלים ירושלים בהדרכת לריסה קונין בהרכב שכלל את ליאורה חלמסקי, אריאל נשיא ניקול נחשונוב אמילי גרין ומיקה מירון. במדליית הכסף זכו בנות הפועל גדרות, ובארד, הפועל מזכרת בתיה.

בתחרות לנערות ניצחה טלי אוסטרובסקי ממזכרת בתיה גם בסולו וגם בדואט בצוותא עם שלי בובריצקי. אוסטרובסקי בת ה-16, המודרכת על ידי אלינה ורקוטה, סיימה בקיץ האחרון במקום הרביעי בתחרות מדינות הים התיכון לנערות.

מאמנת העל של נבחרת ישראל, אנה טרס, הגיעה כדי לצפות בהתקדמות ספורטאיות הנבחרת הלאומית אשר ייצאו בשבוע הבא למחנה אימונים בברצלונה ומיד אחריו ישתתפו בתחרות הסבב העולמי בפריס.

המאמנת אנה טרס, מבכירות מאמנות השחייה הצורנית בעולם, נבחרה לאחרונה לפרלמנט הקטלוני ואף מונתה לסגנית יו"ר הפרלמנט. החשש בנבחרת הופג כאשר המאמנת הבטיחה שתמשיך לעבוד עם נבחרת ישראל למרות המינוי הבכיר החדש שלה.