טקס פרסי הפועל

(טל מור)
(טל מור)
(טל מור)
(טל מור)
(טל מור)
(טל מור)
(טל מור)
(טל מור)
(טל מור)
(טל מור)
(טל מור)
(טל מור)
מרכז הפועל העניק הערב פרסים על סך של כמיליון שקלים לספורטאים והמועדונים של הפועל שזכו בתארים בינלאומיים ולאומיים השנה. בטקס השנתי המסורתי שנערך הפעם בקאנטרי חולון הוכתרו גם נבחרי השנה בשש הקטגוריות המרכזיות.

לינוי אשרם, המתעמלת מהפועל ראשון לציון שזכתה במדליית הארד של אליפות העולם בקרברב ההתעמלות האמנותית, הוכתרה כספורטאית השנה בפעם השלישית ברציפות לאחר שבכל שלוש השנים האחרונות עלתה על הפודיום העולמי בקרברב האולימפי. המאמנות שלה במועדון ובנבחרת, לנה קופילנדו ואיילת זוסמן, זכו בפרס על הישג מיוחד.

יובל פרייליך מהפועל כפר סבא, אלוף אירופה בסיוף דקר, הוכתר כספורטאי השנה.
יוסי אבוקסיס הוא מאמן השנה לאחר שהוליך את בני יהודה לזכייה בגביע המדינה בכדורגל ולמקום בגביע אירופה ובפליאוף העליון.
מאמנת השנה היא לריסה קונין מהפועל יובלים ירושלים, שהובילה את נבחרת ישראל בשחייה צורנית לגמר היסטורי באליפות העולם.
הרץ טדסה גטהון מהפועל עמק חפר נבחר כתגלית העונה לאחר שהוכתר כסגן אלוף אירופה עד גיל 23 בריצת 10,000 מטר וסיים רביעי בגמר ה-5000 מטר לצד זכייתו בתארים הלאומיים לבוגרים במקצועות אלה ובריצת שדה.
מנהל השנה הוא עופר קושמרו, יור הפועל אשדוד כדוריד, ששיחק בקבוצה מגיל 10, בנה את תשתית המועדון ולאחר שנים רבות במדבר הוביל את האדומים לזכיייה היסטורית באליפות.
בפרס מיוחד זכתה עמותת המשקם ירושלים על שילוב בעלי מוגבלויות בספורט.

מנכל הפועל יורם ארנשטיין: "זו היתה שנה יפה ואנו מקווים להמשך שיתוף פעולה פורה עם שאר מרכזי הספורט כדי להגיע להישגים גדולים עבור הספורט הישראלי וכדי שתהיה שנה אולימפית מוצלחת".

אופיר אלקלעי, מנכל ההסתדרות, בירך את המצטיינים וכל הנוכחים. בין האורחים היו גם מנכל מרכז מכבי נאור גלילי, נציגי משרד הספורט והתאחדויות הספורט השונות. קאנטרי חולון מרשת הקאנטרי של ההסתדרות אירחה למופת את הארוע המרגש ועל כך מגיעה תודה מיוחדת לדוד (דדו) כהן, רכז הספורט של הרשת.