חמש זכיות לכללית בספורטיאדת הבאולינג והביליארד ה-37

המשלחת הגדולה ביותר גרפה את מירב הניצחונות בארבעת ימי התחרות בצפון. שני ניצחונות לבזק בבאולינג. רועי בסון מבית הלוחם באר שבע הוא אלוף הביליארד

ספורטאי הכללית, שהרכיבו את המשלחת הגדולה ביותר בספורטיאדה ה-37 לבאולינג וביליארד בטבריה 2017, חזרו הביתה עם כמות הפרסים הגדולה ביותר. ארבעה ניצחונות בבאולינג וניצחון אחד בביליארד, זה היה השלל המוזהב של המחלקות השונות בכללית, שהרכיבו משלחת בת 220 ספורטאיות וספורטאים.

תחרות הבאולינג חולקה ל-10 דרגות איכות, כשהמנצחים בדרג הראשון הם שחקני יוניליוור חיפה לפני תעשיה אווירית אלתא, שהקדימו את כללית סורוקה. בדרג השני זכה בנק דיסקונט, ואילו כללית קפלן זכו בדרג השלישי. עוד זהב לכללית הושג בדרג החמישי על ידי קבוצת סורוקה 3, בדרג התשיעי על ידי כללית ב ובדרג העשירי עם קבוצת כללית העמק צפון.

שאר המנצחים בבאולינג: בזק חתש בדרג הרביעי, בזק חיפה בדרג השישי, נמל תעופה אילת בדרג השביעי, מרכז בריאות נפש באר שבע בדרג השמיני.

זהב לכללית גם בתחרות הביליארד הקבוצתית על ידי קבוצת קפלן, שהקדימה את פריגו ירוחם, ואילו קבוצת ברום זכתה בדרג השני לפני בית הלוחם באר שבע.

אלוף הביליארד האישי הוא רועי בסון מבית הלוחם תל אביב, שהקדים את אשר נחמני מרותם דשנים, בעוד שמשה עזריה מבית הלוחם באר שבע דורג שלישי. לנחמני נרשמה התוצאה הגבוהה ביותר מבחינת ניקוד.

קרוב לאלף ספורטאים מ-60 מקומות עבודה השתתפו בארבעת ימי התחרות במפרץ חיפה וחזרו אל מלונות טבריה שם נפגשו מדי ערב לפעילות חברתית, הופעות וריקודים.