חמישה ענפים חדשים לבעלי מוגבלויות בליגה לספורט מקומות עבודה בנגב

מועדון הספורט למקומות עבודה של באר שבע והנגב צירף לראשונה לשורותיו עמותות ספורט לבעלי צרכים מיוחדים, בעקבות תמיכה של מרכז הפועל. הספורטאים החדשים יתחילו להשתתף בתחרויות הליגה, ומנכל באר שבע והנגב אברהם ויינברגר, מכריז: "הם יהיו חלק מאיתנו ושווים לנו בכל"

בעקבות הסיכום בין מנכל מרכז הפועל יורם ארנשטיין לבין מנכל העמותה לספורט מקומות עבודה בבאר שבע ובנגב, אברהם ויינברגר, ובתמיכת ההסתדרות, יצטרפו בקרוב אל תחרויות הספורט במקומות עבודה באזור ספורטאים בעלי צרכים מיוחדים בחמישה ענפים.

מדובר בקבוצת כדורשת נשים של מועדון "נמרות באר שבע" ללקויות שמיעה, מועדון כנדו לאופני עוורים (טנדם), ריצה לעוורים של מועדון אתגרים, באולינג של מועדוני אקי"ם וגשר, וקבוצת שש-בש ללקויי שמיעה וראייה.

מועדון הספורט בעבודה של באר שבע והנגב הוא השלישי בגודלו בישראל, והוא מונה 2670 ספורטאיות וספורטאים, 29 שנים לאחר היווסדו. כל מפעלי הנגב הגדולים כמו ברום ים המלח, עיריות, בנקים ועוד, משתתפים בתחרויות, וכעת נולד גם החידוש למען אוכלוסיה בעלת צרכים מיוחדים.

מנכל העמותה אברהם ויינברגר: "אנחנו מאוד מתרגשים ושמחים לקבל לשורותינו את הספורטאים החדשים. הם יהיו חלק מאיתנו ושווים לנו בכל. אני מקווה שנראה אותם גם בספורטיאדה".