חולמי הכפר

להפועל כפר כנא נמאס כבר ממרכז טבלת ליגה א צפון בעת בה המגזר כובש את הליגה הלאומית. הקבוצה המריאה למחנה אימון בבולגריה בהנהגת המאמן ושחקן העבר אחמד סבע, והיור דורגאם סביח מבטיח כי אם הקבוצה תרוץ בצמרת היא תתחזק בעוד שני שחקנים כדי להעפיל אל הליגה השניה בישראל. ויש גם מגרש חדש בדרך

בינתיים בבולגריה, ניצחו אנשי הכפר 0-1 במשחק אימון מול החברים מהפועל טירה, והיור סביח מבסוט: "היה משחק מאוד טוב, יש לנו שחקנים איכותיים ואנחנו מחפשים איך לשדרג באופן נוסף את הקבוצה כדי לרוץ בצמרת".

חדשות טובות גם מכוון המועצה המקומית כפר כנא, המכינה מגרש חדש, כזה שיתאים לארח משחקים בלאומית בכפר הגלילי העתיק. סביח: "ראש המועצה יוסף עאודה מאוד אוהב ספורט, והקהל שלנו מגיע כשיש הצלחות"

הפועל כפר כנא, שנהנית גם ממגרש אימון עם דשא סינטתי, מארחת את משחקי הליגה במגרש צנוע בכפר, שיכול לאכלס לכל היותר 1000 צופים. סביח: "כשהולך לנו מגיעים 500 עד 700 צופים, תלוי בהצלחות. הקהל שלנו, כמו בבחירות, מצביע ברגליים. הקבוצה היתה פעם בליגה הארצית אבל כבר שכחנו מתי זה היה. זה לא יומרני מדי, לדעתי, לרצות לעלות ליגה, כי הכפר אוהב כדורגל".

בסוף השבוע יתניעו האדומים את העונה עם משחק גביע מול קבוצה אחרת מליגה א צפון, בני ערערה, בחוץ, וכעבור שבוע משחק בית חגיגי במסגרת המחזור הראשון מול הפועל כאוכאב. סביח: "אני מאחל הצלחה לכל קבוצות הפועל. אנחנו מאוד גאים להשתייך למרכז הפועל ומקווים כי יעזור לנו להגשים את החלומות שלנו".