זוהר שיקלר מהפועל דולפין נתניה העפילה לאולימפיאדה

זוהר שיקלר
זוהר שיקלר
הצלחה גדולה למועדון הצעיר מנתניה לאחר מחנות אימון בליטא וברוסיה. היור סימון דודסון מאמין כי גם קרן זיבנר תעשה זאת

בתחרות גביע איגוד השחיה השיגה השחיינית הצעירה זוהר שיקלר מהפועל דולפין נתניה את הקריטריון האולימפי למרחק 50 מטר חתירה, כשקבעה 25.18 שניות. כמובן ששיקלר ניצחה במשחה, אבל השמחה העיקרית שלה הייתה על כך שהיא תהיה, נכון לעכשיו, השחיינית השישית במשלחת הישראלית לריו, ותצטרף ליעקב טומרקין, גל נבו, אנדראה מורז, עמית עברי וזיו קלונטרוב.

שיקלר אמרה בסיום: "זה היה חלום חיי להגיע לאולימפיאדה ולייצג את המדינה ואני מאושרת שהצלחתי להגשים אותו בגיל כל כך צעיר. אני בטוחה שתהיה לי חוויה מדהימה בריו ואני מקווה שזו רק האולימפיאדה הראשונה שלי מיני רבות. אני ממש מרגישה בתוך חלום".

גם הפועל דולפין נתניה היא אגודה צעירה, יחסית, שקוצרת פירות כעת. ח"כ יואל רוזבוזוב נתן לה דחיפה עצומה כשהיה מחזיק תיק הספורט בנתניה, והיו״ר סימון דודסון אחראי לשפע מדליות מסוגים שונים בתחרויות שונות. דודסון: "זהו חלום שמתגשם. אתה בונה מועדון עם המטרות הכי גבוהות והדברים קורים. ההישג של זוהר מרשים כי היא בת 18, צעירת המשלחת לריו. היא עשה הכל כדי להצליח, מתאמנת 10 פעמים בשבוע והיא יכולה לתוצאה טובה יותר. היא עשתה הרבה טעויות במשחה. היא שווה יותר מזה".

שחייני הפועל נתניה מתאמנים בבריכת וינגייט אצל המאמן דימה רבינסקי, והקבוצה כוללת 18 בוגרים, שזה מספר מדהים. לאחרונה חזרה הקבוצה מחנות אימון בליטא וברוסיה, ודודסון מאמין: "גם קרן זיבנר תגיע לריו".