זהב בכדורסל גברים ובכדורשת נשים לספורטאי הפועל באליפות העולם למקומות עבודה בספרד

הספורטאים הבולטים של הפועל במיורקה
הספורטאים הבולטים של הפועל במיורקה
אמש הסתיימה בפלמה דה מיורקה, ספרד, אליפות העולם לספורט במקומות עבודה בה השתתפו 5,000 ספורטאים מרחבי העולם, בהם 460 ספורטאים ממרכז הפועל, שזכו להישגים במגוון ענפי ספורט

קבוצת חברת חשמל צפון זכתה בטורניר הכדורסל ביחד עם כוכב העבר, תומר שטיינהאואר. בכדורשת, נבחרת הנשים של נתבג זכתה במדליית הזהב. נבחרת הבאולינג של הפועל זכה במדליית הכסף. שחייניות הפועל ישראל זכו במדליות זהב וכסף, כשהבולטת ביניהן היא רונית קטן מבריאות כללית. בכדורעף, נבחרת חברת חשמל דרום זכתה במדליית ארד. מדליית ארד לנבחרת הקט-רגל 5 לאחר שהדיחה במהלך הטורניר את הפייבוריטית לזכיה, צרפת.

שלוש מדליות לרצים של הפועל במקצה ל-10 קמ, כשקובי גזהיי סיים שני בגברים, והלן וולפסון שניה בנשים. שלומי ליאון ניצח בקטגוריה מעל גיל 40 ודורג שישי כללי. קבוצת הטניס סיימה עם מדליית ארד קבוצתית.

ראש המשלחת, אבי יחזקאל, ציין את הרצינות אותה הפגינו ספורטאי הפועל, ואילו סמנכל הפועל, עודד נחמן, ומנהל הספורט למקומות עבודה, יעקב אבו חצירא, הביעו אכזבה מהארגון הלקוי של המארחים. עם זאת, לדרישתו של מנכל מרכז הפועל, יורם ארנשטיין, הציבה הוועדה המארגנת אבטחה הדוקה וכבדה סביב המשלחת מישראל. לקראת סיום הארוע נפגשו ראשי משלחות ישראל עם יור הארגון העולמי לספורט במקומות עבודה, דידייה בסר, ושוחחו על שיתופי פעולה עתידיים.

יורם ארנשטיין, אבי יחזקאל, דידייה בסר, דני בונפיל יו"ר הסתדרות מרחב ירושלים
ארנשטיין: "היתה הופעה מצוינת של כל הספורטאים. יש לציין את תרומתם של ראשי המפעלים ומקומות העבודה, וכן את המסירות של ראשי ועדי העובדים ורכזי הספורט במקומות העבודה על שיתוף הפעולה הפורה עם מרכז הפועל".