קבלת פנים בהסתדרות לנבחרות הוותיקים בכדורגל וכדורסל שזכו במכביה

שחקני קבוצת הכדורגל והכדורסל בביקור אצל ניסנקורן
שחקני קבוצת הכדורגל והכדורסל בביקור אצל ניסנקורן
יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן ערך קבלת פנים בלשכתו לשחקנים ולמאמנים שהשלימו חודש גדול של חוויית גיבוש והצלחה. להתראות בליגת הוותיקים של הפועל ובמשחקי הוקרה

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן ערך קבלת פנים בלשכתו לנבחרות הוותיקים בכדורגל וכדורסל לאחר שזכו במדליית הזהב של טורניר המכביה.

הכדורגלנים של המאמנים עופר לביא ושאול מימון ניצחו 0:1 בגמר מול ארגנטינה משער של נצח מסובי עם סגל שכלל שמות אליהם התגעגענו כמו השוער רפי כהן, אמיר שלח, סתיו אלימלך, שרון צופין, יוסי שושני, אייל חיים, דוד הרשליקוביץ, עופר שטרית, רונן חרזי, אורן סגרון ואיציק בן תורה, שמספר על החוויה: "תוך חודש גיבשנו נבחרת עם הרבה לשעברים שכיף לפגוש ועוד בסוף לזכות בזהב. ההרגשה עילאית. הפכנו למשפחה עם הזמן ואנחנו ממשיכים לשחק במשחקי הוקרה שונים ברחבי המדינה".

חניכיו של יגאל דוידוב גברו על ארצות הברית 51-62 בגמר הכדורסל. קפטן ניר אלון, שבתפקידו הוא ראש חטיבת הספורט בהסתדרות: "שישה משחקים בשבוע זאת חוויה שגם כשחקן מקצוען כמעט ולא חוויתי. השחקנים נתנו את הלב והנשמה כדי להחזיר את הזהב שנלקח מישראל במכביה הקודמת ועל כך גאוותנו".

שתי הקבוצות הן בקטגוריית גיל +45 ומשתייכות לליגת הוותיקים שבחסות העמותה לספורט במקומות עבודה של מרכז הפועל. המנכל נתן אק'לה אקשטיין: "היו טורנירים מרגשים, עם קהל, וההנאה היתה מושלמת, על המגרש וביציע. נגד ארגנטינה היה קרב קשה בכדורגל. יש לנו איתם היסטוריה ממכביות קודמות".