והצלחת להפועל

אור וקנין (פ"ת), שונית סטרוגו (יקנעם). (אורן דהי)
אור וקנין (פ"ת), שונית סטרוגו (יקנעם). (אורן דהי)
הפועל פתח תקוה איבדה את הדאבל בכדורמים נשים אבל היא תנסה הערב למנוע מהפועל יקנעם לחגוג דאבל ולכפות משחק שלישי בפלייאוף

אליפות המדינה בכדורמים נשים עשויה להיות מוכרעת הערב (חמישי 20:00 ווינגייט, הבריכה הלאומית) במשחק מספר 2 של סדרת הפלייאוף בין דאבליסטית 2016, הפועל פתח תקוה, לבין הפועל יקנעם. את הגביע כבר איבדה פת ליקנעם בגמר הגביע השנה, והיא עלולה לאבד גם את הצלחת אם לא תנצח מפני שיקנעם ניצחה במשחק הראשון בסדרת הטוב מ-3 בתוצאה 6-10. תיקו ומעלה לפתח תקוה יוביל למשחק שלישי בשבת (18:00).

רבות משחקניות שתי הקבוצות מרכיבות את נבחרת ישראל ומתאמנות יחד במסגרת הפרוייקט האולימפי של איגוד הכדורמים, משרד הספורט והוועד האולימפי לאולימפיאדת 2024. הפרוייקט שדרג את כדורמים הנשים בישראל בכל הגילאים, כשבין היתר, מאמנים זרים מובילים את שחקניות פת ויקנעם.

סביב המשחק יהיה הפנינג הכולל דוכנים של הספונסר YORDO, הופעה של הזמרת אורית גלבמן, שגם תשיר את ההמנון, הגרלת ערכות טיפוח של LAVIDO, ואילו מצטיינת המשחק תזכה באזניות תת-מימיות של PLANTRONICS..

שיתוף פעולה ייחודי נוצר לראשונה בין האגודה למלחמה בסרטן לבין איגוד הכדורמים בישראל, להעלאת המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם של סרטן העור והתנהגות חכמה בשמש. הערב (חמישי), במהלך ההכרזה על השחקניות המשתתפות במשחק הגמר של אליפות המדינה בכדור-מים נשים, ילבשו כל השחקניות והמאמנות חולצות "חכם בשמש®" של האגודה למלחמה בסרטן.

הכרוז יקריא את מסרי האגודה למלחמה בסרטן להתנהגות חכמה בשמש: חיפוש צל, חבישת כובע, הרכבת משקפי שמש, לבישת ביגוד מתאים ומגן, יציאה בשעות הבטוחות, מריחת מסנן קרינה על פי הכללים ושתיית מים, ויסביר על חשיבות הגילוי המוקדם. בדוכן הסברה של האגודה למלחמה בסרטן שיוצב במקום, יחולקו חומרי הסברה בנושאים אלו, ומדריכה מטעם האגודה תענה על שאלות המשתתפים.