השולחן שוב אדום

הזכייה התשיעית ברציפות של הפועל גבעתיים מחזקת את מעמד העיר כאימפריית ענק בטניס שולחן. זוהי זכייה מספר 14 של המועדון המפעיל מאות ילדים ברחבי העיר, במספר מוקדים, ומייצר כל הזמן כישרונות לנבחרת ישראל, דור אחר דור. העירייה משקיעה, מרכז הפועל נותן גב והילדים חובטים. באליפות הפועל לילדים שהתקיימה בפסח, זכה המועדון בעשר מדליות

7/04/2021

קבוצת הטניס שולחן של הפועל גבעתיים, הפועלת תחת העמותה לקידום הספורט בעיר, זכתה להישג חסר תקדים, האליפות ה- 9 ברצף, לאחר שניצחה את עירוני נוף הגליל 4-1 במשחק שהתקיים השבוע במכון ווינגיט.

מועדון הפועל עירוני גבעתיים הינו מועדון בעל הישגים מרשימים לאורך השנים. עד כה זכה המועדון ב- 14 אליפויות (מתוכן 9 ברציפות) וכן ב- 8 דאבלים ברציפות.

המנהל המקצועי של הענף ואלוף ישראל ליחידים בעברו, עמרי בן ארי הודה לחברי הנבחרת, מתן סימון, מיכאל טאובר ועידו אטקין, שגדלו וצמחו במועדון, וביחד חתומים על ההישג.

בן ארי: "לאחר תקופה ארוכה ומאתגרת בכל תחומי החיים אני מאושר על כך שאנחנו חוזרים לשגרה בספורט הישראלי. אני גאה מאד להוביל את הפועל גבעתיים לזכייה ה-14 באליפות המדינה לגברים וה-9 ברציפות. המועדון העירוני פועל מטעם העמותה לקידום הספורט בגבעתיים. אני רוצה להודות למנכל העמותה עמוס פרישמן ולראש עיריית גבעתיים רן קוניק, שמבינים את החשיבות הרבה של התמיכה בספורט, במיוחד בתקופה זו. בסוף חודש מרץ ייצגו כ-30 ספורטאים את המועדון באליפות הפועל בטניס שולחן וזכו ב-10 מדליות בקטגוריות השונות. בהזדמנות זו ברצוני להודות למרכז הפועל על התמיכה רבת השנים במועדון שלנו".

מנכל העמותה לקידום הספורט בגבעתיים עמוס פרישמן: "העמותה לקידום הספורט הציבה לעצמה מספר מטרות, כאשר אחת מהן היא לשים את גבעתיים בקדמת הבמה בתחום הספורט. הוכחנו זאת שוב עם הזכייה בתואר ואני מודה לכל העוסקים במלאכה".

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק, שהגיע לעודד את חברי הנבחרת מגבעתיים: "ההישג של המועדון, המאמנים והשחקנים, מרשים במיוחד לאור העובדה כי זו האליפות ה- 9 ברציפות. הוכחתם כי מעטפת מקצועית, סגל משובח, התמדה וכישרון הם מפתח להצלחה".

מועדון עירוני גבעתיים בטניס שולחן, המופעל באמצעות העמותה לקידום הספורט בגבעתיים, קיים מעל 25 שנה ומוביל מזה מספר שנים בענף הטניס שולחן בישראל, הן בכמות התארים והן בהיקפי פעילות, תוך הקפדה על סגל מאמנים מהטובים בארץ, אלופי ישראל בבוגרים ובנוער, ושחקני נבחרות ישראל בהווה ובעבר.

במועדון פעילים כ-200 שחקנים בכל הגילאים, המתאמנים במספר רב של מתקנים בעיר ומגיעים להישגים בכל הגילאים.