הפייסרים של מרכז הפועל מוכנים למרתון טבריה

ביום שישי ימשכו הפייסריות והפייסרים על שם עומר מנוס ז"ל את רצי כל המיקצים במרתון טבריה. קבוצות הריצה "רצים עם לורנס" ו"אדרנלין" מפעילות בפעם החמישית את הפרויקט בחסות הפועל

כבר שנה חמישית בה החולצות האדומות של הפועל עושות שירות חשוב לאלפי משתתפי מרתון טבריה. מרכז הפועל מעניק חסות לפייסרים, המושכים של הרצים, וכך גם יהיה ביום שישי הקרוב בארוע הצפוני הענק על מנת למשוך את המשתתפים אל שיאים חדשים.

קבוצות הרצים "רצים עם לורנס" ו"אדרנלין" של שרונה שלו מאייר מובילות את הפרויקט, ובמוצש האחרון נפגשו הפייסרים המיועדים בביתה של לורנס גורדון המארחת בביתה מדי שנה את התדריך והגיבוש החברתי עבור הפייסריות והפייסרים מכל רחבי הארץ ואשר מגיעים משלל קבוצות ריצה.

פרויקט הפייסרים מנציח את זכרו של "צלם הבית" עומר מנוס ז"ל, שהיה רץ ופייסר בעצמו בטרם הלך לעולמו בטרם עת. "אמרנו כי אנחנו חייבות להמשיך בעשייתו המיוחדת של עומר", אומרות לורנס ושרונה.

במקצה ל-10 ק"מ יהיו נשים פייסריות בלבד תחת הסיסא "נשים מכתיבות את הקצב", ואילו במרתון עצמו ובמקצה החדש של טבריה 2018, חצי מרתון, יהיו נשים וגברים.

מעל 40 פייסרים העושים את מלאכתם בהתנדבות יצבעו את המסלול באדום עם חולצותיהם המיוחדות (וגם יקבלו צ'ופארים בסיום כהבטחת לורנס) ועם בלונים אדומים, כשהכל מתוכנן בצורה מקצועית כראוי למשימה ספורטיבית חשובה. לורנס: "דיברנו בתדריך על מזג האויר הצפוי, כרגיל, על השינויים במסלול לעומת השנה שעברה, ובכלל, ירדנו אל כל הפרטים המקצועיים למען הצלחת המשימה".