הפייסרים של הפועל כבר מוכנים למרתון טבריה

מפגש הגיבוש והתדרוך המסורתי של "הפייסרים של צלם הבית", בחסות מרכז הפועל, התקיים בסוף השבוע האחרון לקראת מרתון טבריה, שיוזנק בשישי הקרוב. ממשיכים את המסורת על שם עומר מנוס ז"ל, מייסד המפעל ביחד עם מאמנות הריצה לורנס גורדון ושרונה שלו מאייר

זו השנה השישית בה ימשכו הפייסרים של "צלם הבית" את המוני הרצים של מרתון טבריה והפעם השלישית על שם צלם הבית עצמו, עומר מנוס ז"ל. מרכז הפועל, כהרגלו, מעניק חסות לחמישים הפייסרים והפייסריות, שיעודדו אתכם בריצה, יזכירו לכם לשתות, לאכול תמרים וליטול תוספי מזון בעת שהם מובילים אתכם לשבירת שיאים חדשים במהלך הארוע הענק המהווה את אליפות ישראל לריצת מרתון.

השנה הצטרפה חברת שעוני גארמין ישראל אל הפועל במתן החסות, ובסוף השבוע התקיים התדריך המסורתי וערב הגיבוש בביתה של בעלת מועדון הריצה " רצים עם לורנס", אשר ייסדה את המפעל יחד עם מנוס ועם מדריכת הריצה שרונה שלו מאייר.

גורדון: "שרונה ואני ממשיכות את המפעל המדהים הזה שייסד עומר מנוס, באהבה רבה. מפעל זה מתקיים הודות לאדיבות הרבה של מרכז "הפועל", שמלווה את הפרויקט מתחילתו ודואג לכולם. תודה לכל מי שהגיע לערב חשוב זה כדי ללמוד על המסלול והדגשים החשובים שהועברו על ידי מנהל המסלול עופרי מילר ומנכל מרתון ישראל עופר פדן. אנחנו תמיד שם בשביל הרצים".

20 נשים ו-30 גברים בחולצות הפועל ישמשו כפייסרים ביום שישי הקרוב בטבריה בשלושה מקצים: מרתון, חצי מרתון, 10 ק"מ.