הפחם האדום

(פליפה מריאנו)
(פליפה מריאנו)
(פליפה מריאנו)
(פליפה מריאנו)
הפועל קרית אתא יוצאת הערב אל סדרת אליפות כדורעף הנשים עם המוסרת המנוסה שני פחם, שמצהירה לקראת הדרבי מול מכבי חיפה: "אנחנו הולכות לנצח". אתא הדיחה בסדרת חצי הגמר את אלופת אשתקד הפועל כפר סבא

הפועל כפר סבא איבדה את תואר אליפות כדורעף הנשים ואנחנו ממשיכים מרגע זה עם הקבוצה שניצחה אותה בסדרת חצי הגמר, הפועל קרית אתא. המועדון המעוטר ביותר במאה ה-21 (7 דאבלים) יוצא הערב אל סדרת גמר דרבי מול מכבי חיפה (19.00 רמת אלון, ערוץ הספורט) והמטרה היא צלחת אליפות מספר 12.

שני פחם, המוסרת של הפועל, רק בת 25, אבל מאחוריה ניסיון עשיר בצמרת הענף, אם זה בליגה הגרמנית, אם זה בליגה הישראלית ואם זה בנבחרת ישראל. בקרית אתא היא משתפת פעולה שוב עם אריה זלינגר, לשעבר מאמן הנבחרת, שמשמש כיום כיועץ בהפועל קרית אתא לצד המאמן וובה טודורוב.

פחם: "היו לנו הרבה עליות וירידות העונה ואני שמחה שהתגבשנו לקראת משחקי ההכרעה. הניצחון בכפר סבא היה מפתיע כי התקשינו מולן העונה. משמח גם לעבוד שוב עם זלינגר שהגיע באמצע העונה ועזר לנו להתגבר על הקשיים. אני כבר הרבה שנים איתו".

קרית אתא סיימה את העונה הרגילה במקום השלישי, שנתיים לאחר הופעתה האחרונה בסדרת הגמר, שם הפסידה לחיפה, וארבע שנים לאחר האליפות האחרונה. את אלופת 2017, הפועל כפר סבא, היא הדיחה במשחק חמישי ואחרון בסדרה, עם 0-3 מרשים בחוץ.

פחם: "אנחנו הולכות לנצח. חיפה קבוצה טובה ולא יהיה קל, אבל אנחנו מוכנות למאבק ארוך וקשה. יש להן אמנם יתרון ביתיות וזה כיף לשחק בבית, אבל גם לכפר סבא היה יתרון ביתיות מולנו והתגברנו".

משחק מספר 2 יתקיים ביום שישי בשעה 14.00, כשקרית אתא תארח באולם גן הרצל במסגרת סדרת הטוב מ-5.