הפועל קרית אונו שבה לליגת העל בטניס שולחן נשים

שרי ארנליב, גלעד ארושס, מיכל ארגמן, עלמה טנא (גל שמואל)
שרי ארנליב, גלעד ארושס, מיכל ארגמן, עלמה טנא (גל שמואל)
עם הנערה המוכשרת עלמה טנא מקווים בקריה לשרוד בליגת העל בעונה הבאה ולהתחיל לשחזר את ימי האליפות היפים מתחילת העשור

6 שנים מאז חגגה הפועל קרית אונו אליפות שניה ברציפות יש שוב שמחה אדומה אצל קבוצת הנשים של מועדון הטניס שולחן. לאחר כמה שנות משבר שהגיעו אחרי התהילה, חוזרת הפועל אל ליגת העל וחוגגת עליה מהליגה הלאומית.

4 שחקניות היו שותפות למאמץ תחת המאמן גלעד ארושס בליגה המשוחקת בשיטת גביע דייוויס בטניס. 4 מחוזות, 6 קבוצות בכל מחוז, מהם 2 הראשונות עולות לפלייאוף ממנו מעפילות 2 הראשונות אל ליגת העל. הפועל קרית אונו ומכבי הרצליה עשו זאת והן נמנות עם 12 קבוצות ליגת העל של העונה הקרובה.

גל שמואל, המאמן הראשי, טוען כי את ההבדל עשתה נערה בת 14, כישרון מיוחד, עלמה טנא מהמושב מזור. עלמה היא סגנית אלופת ישראל עד גיל 15, בעבר אלופת ישראל עד גיל 13, והיא כבר שיחקה במדי נבחרת ישראל במכביה הקיץ.

שמואל: "עלמה היא שחקנית מאוד טובה שהתקדמה העונה עוד שלב. תמיד אמרנו שאם עלמה תשתפר אז נעלה ליגה. היא יכולה להיות אחת השחקניות הטובות בישראל אבל ימים יגידו. אלה דברים שתלויים גם באיגוד".

גם לגבי ההישרדות בליגת העל בעונה הבאה, אומר שמואל כי הרבה תלוי בכוכבת הצעירה: "יהיה קשה לשרוד בליגת העל. ייתכן והכל יקום וייפול על עלמה, שתתחזק עוד יותר. לא נביא חיזוק מעבר לסגל הקיים".

בינתיים אתם מוזמנים לצפות במשחקי הקבוצה בימי שישי בצהריים באולם שילה שבעיר, וכן להתרשם ממועדון צומח עם 110 ילדים בחוגים.