הפועל חיפה חנכה מלתחה חדשה בהיכל רוממה

קבוצת הכדורסל החדשה של האוהדים, שכבר הגיעה עד הליגה הלאומית, מכוונת גבוה. ראשי הפועל, ראש העירייה ושחקני ומאמני עבר הגיעו והתרגשו

בשעה טוב נחנכה אתמול המלתחה החדשה והמפוארת של הפועל חיפה בהיכל הכדורסל רוממה בחיפה. לפני שש שנים קמה קבוצת האוהדים, שהחזירה את הריגוש האדום לחיפה האדומה, ובעונה שעברה חגג המועדון עלייה לליגה הלאומית. אתמול, במעמד מנכל הפועל יורם ארנשטיין וראש העירייה יונה יהב, נחנכו חדרי ההלבשה שישמשו את האדומים בבית ההיסטורי המתחדש.

שחקני עבר ומאמני עבר הגיעו לטקס החנוכה והתרגשו לראות את תמונותיהם באגף האדום של רוממה. בין היתר, חיים זלוטיקמן, רני כהנא, דורון קסקי, פיני חוזז ואפילו אברהם חמו האגדי, מאמן נבחרת ישראל בין היתר, שצמח אף הוא בהפועל חיפה. זלוטיקמן נראה מצלם את התמונה בה הוא משחק תחת הדרכת המאמן יהושע רוזין.

יובל רוסמן, יו"ר המועדון: "יורם ארנשטיין וסמנכל מרכז הפועל עודד נחמן עוקבים אחרי תהליך ההתקדמות שלנו ומסייעים. המלתחה כאן מדהימה ומלאה היסטוריה. אנחנו מקווים שהעירייה תסייע לנו להתקדם עוד. המטרה העונה היא להתבסס בלאומית, ולקראת העונה הבאה לבנות קבוצה שתתמודד על העלייה לליגת העל. העתיד הוא פה".

יורם ארנשטיין, מנכ"ל הפועל: "מרכז הפועל גאה בכם ויעזור לכם ככל האפשר כדי שתחזרו אל מקומכם הטבעי, אל הליגה הבכירה בישראל".