הפועל ומכבי התאחדו כדי להעניק חסות למשחקי הלהטבים הבינלאומיים בתל אביב בסוף השבוע

מרכזי הספורט של מכבי והפועל חברו יחד לשיתוף פעולה מיוחד כדי להעניק חסות למפעל הספורט הייחודי TAG2019 - TEL AVIV GAMES שיתקיים בסוף השבוע הקרוב בתל אביב בהשתתפות של כ-500 ספורטאיות וספורטאים מהקהילה הלהטבית מרחבי העולם

26.03.19

לאחר ניסיון מוצלח בטורניר הספורט הלהטבי הבינלאומי שהתקיים בדיוק לפני שנתיים ובו השתתפו כ–300 ספורטאים וספורטאיות מ-18 מדינות שונות, החל מועדון ספורט גאה תל אביב בהכנות לקראת מהדורת 2019 גדולה יותר אליה יגיעו ספורטאים מ-24 מדינות.

TAG2019 יתפרש על פני שלושה ימים ושבעה ענפי ספורט: כדורגל, כדורסל, טניס, שחייה, כדורעף, ריצה וריקודים. התחרויות יתקיימו בימי חמישי, שישי ושבת במתקני הספורט הבאים: בית דני (כדורגל, כדורסל, ריקוד), הדר יוסף (ריצה, טניס), אליאנס (כדורעף), הבריכה הלימודית רמת אביב (שחייה).

לצד האירועים הספורטיביים ייהנו המשתתפים, מהארץ ומחו"ל, מפעילויות נוספות כגון: קבלת פנים רשמית, ארוחת ערב משותפת, מסיבה מרכזית, hopping Bar-Gay בברים ברחבי העיר, וכמו כן ייערכו עבורם סיורים בתל אביב וברחבי המדינה.

אירועי ספורט גאים בינלאומיים מתקיימים בערים שונות בעולם והניסיון הנצבר מלמד כי קיומם של אירועים שכאלו משפר את תדמיתה של המדינה המארחת בעיני הספורטאים הזרים ומחזק את מעמדה של הקהילה הגאה המקומית. לצד זאת קיימת גם התועלת הכלכליות מתיירות נכנסת, בכלל, ותיירות גאה בפרט.

מרכזי הפועל ומכבי מצאו לנכון גם במקרה זה, כפי שעשו רבות בשנים האחרונות, לתמוך יחד בארוע ספורט בעל חשיבות לקהילה, והתחברו אל החזון של מועדון ספורט גאה תל אביב להפוך את Games Aviv Tel למסורת ובכך ליצור מוקד חדש לתיירות גאה, נפרד ממצעד הגאווה, המושך אליו תיירים המחפשים את הפעילות הספורטיבית.

לטורניר שכזה יש את הפוטנציאל לצמוח משנה לשנה ולאפשר בעתיד קיום אירועי ספורט גאים גדולים המושכים אליהם מדי שנה אלפי ספורטאים בדומה לאירועים המתקיימים בערים כמו ברלין, פריז, אמסטרדם, קופנהגן ועוד.

תמונות: דף הפייסבוק TAG2019