הפועל ומכבי ביחד למען נכי צה"ל

רוכבי צה"ל
רוכבי צה"ל
מרכזי הספורט הגדולים בישראל סיכמו על שיתוף פעולה שיצא לדרך כבר הבוקר באמצעות רוכבי אופני היד במסגרת מרוץ האופניים סובב טורקי תל אביב

שיתוף פעולה יוצא דופן התקיים הבוקר (רביעי) בין מרכזי הספורט הגדולים בישראל, הפועל ומכבי, שחברו יחדו כדי להזניק את מקצה נכי צהל במסגרת סובב טורקי תל אביב לאופניים. יו"ר דירקטוריון הפועל, פרוספר בן חמו, ועמיתו ממכבי, יורם אייל, ביחד עם מנכ"ל הפועל יורם ארנשטיין ומנכ"ל מכבי נאור גלילי, ניצלו את הארוע כדי לסכם על שיתוף פעולה בין המרכזים בתמיכה בנכי צה"ל.

רוכבי האופניים מקרב נכי צה"ל בסובב ת"א הבוקר הם הראשונים ליהנות מיוזמת ראשי הפועל ומכבי, והם היוו חלק מ-26,000 הרוכבים במפעל זה.

ראשי המרכזים סיכמו על המשך התמיכה ביחד עם יו"ר אגודת הידידים של נכי צה"ל, האלוף (מיל) אליעזר שקדי, לשעבר מפקד חיל האויר, ועם מנכ"לית העמותה, ורד רוט.


מרוץ טורקי ת"א כלל מקצים למקצוענים ולכל המשפחה וכן מקצה רולר בליידס. נכי צהל התחרו באופני יד, וביניהם ניתן היה למצוא על המסלול גם את שר הביטחון והרמטכ"ל לשעבר, בוגי יעלון, ואת שקדי עצמו.


יורם ארנשטיין, מנכ"ל הפועל: "הוכח שוב כי העידן החדש בו מרכזי הספורט של הפועל ומכבי משלבים ידיים למען כלל החברה בישראל, עושה טוב לכל הצדדים. מרוץ סובב טורקי תל אביב הוא מפעל מבורך, ויש לנו סיפוק גדול לראות היום את נכי צהל נוטלים בו חלק כמו כולם, נהנים ומנצחים. מרכז הפועל ממשיך בכך בפועלו לשלב את בעלי המוגבלויות השונות בחברה על ידי ספורט".