הפועל בת ים כבשה את אליפות הצעירים בשחייה

(מאיר לויה)
(מאיר לויה)
(מאיר לויה)
(מאיר לויה)
(מאיר לויה)
(מאיר לויה)
(מאיר לויה)
(מאיר לויה)
(מאיר לויה)
(מאיר לויה)
המועדון הצנוע משכונת עמידר השתלט על הפודיום בבריכה הלאומית שבווינגייט עם תארים אישיים וקבוצתיים וחזר הביתה עם 60 מדליות ושללר תארים

הפועל בת-ים היא אלופת המדינה בשחייה (לגילאי 11-14) לשנת 2018, לראשונה מאז נוסד המועדון לפני 33 שנים. מדובר בהישג אדיר לשחייניה הצעירים של הפועל בת-ים, שנרשם באליפות המדינה שנערכה בבריכה הלאומית שבמכון ווינגייט .

לאליפות זינקו 650 שחיינים ושחייניות מ-48 אגודות. 24 שחיינים ושחייניות בהדרכתה של זוכת התואר "מאמנת השנה" של איגוד השחייה לשנת 2017, שרון אזובל, כבשו את הפודיום פעם אחר פעם והעלו את בת ים על המפה.

לא פחות מ-60 מדליות גרפו צעירי הפועל בת ים על פי החלוקה הבאה: 36 זהב, 21 כסף, 3 ארד. מקום 1בנים כללי, מקום 3 בנות כללי, מקום 1 כללי וכן שלושה מצטייני גיל:
עידן ז׳ורבסקי מצטיין גיל 10-11 ושיאן ישראל לגילו ב 400 מטר חופשי (מה שהכריע בינו לבין נתניאל פושקה בן גילו מהמועדון שזכה אף הוא ב-4 מדליות זהב).
דניאל רבינוביץ מצטיין גיל 12.
דריה גולובטי מצטיינת גיל 12.

המאמן הראשי, מאיר לויה: "זו פעם ראשונה מאז שהמועדון הוקם בשנת 1985 בו הוא מצליח להגיע למעמד זה ולכבוש את צמרת השחייה הישראלית". לויה הוא מורה לספורט ומאמן בבית הספר השש שנת רמות בת ים, המסגרת בה לומדים ומתאמנים רוב שחייניו הצעירים של המועדון. "שתי המסגרות מפרות זו את זו ומהוות בסיס להצלחה".

קלמן סקר, יו"ר המועדון האגדי שבסיסו בבריכה הצנועה בשכונת עמידר: "הישג אדיר ומדהים לשחיינים מוכשרים ביותר ולאדריכלית הניצחון שרון אזובל יחד עם צוות המאמנות טל סקר ושחר סקר. אנחנו נעשה הכל על מנת לתת לשחיינים את התנאים הטובים ולמנף את ההצלחה לפסגות גבוהות אף יותר".