הפועל באר שבע למען הקהילה ביחד עם מרכז הפועל

כנרת צדף, מיכאל וייסמן, אלונה ברקת, יורם ארנשטיין
כנרת צדף, מיכאל וייסמן, אלונה ברקת, יורם ארנשטיין
שיתוף פעולה בפרויקטים חינוכיים מתרקם בין מרכז הפועל לבין בעלי אלופת המדינה בכדורגל, אלונה ברקת, שהתארחה אצל מנכ״ל הפועל יורם ארנשטיין

מרכז הפועל חובר אל מועדון הכדורגל הפועל באר שבע בפרויקט "הפועל באר שבע למען הקהילה". אתמול התארחה במשרדי מרכז הפועל אלונה ברקת, בעלת המועדון, ביחד עם מנהל מחלקת הנוער אבי כליף, ובתום סיור היכרות ושיחות סיכמה ברקת על שיתוף פעולה עם מנכ״ל הפועל יורם ארנשטיין, מנהלת אגף הספורט עו"ד כנרת צדף ורכז הכדורגל מיכאל וייסמן.

הפועל באר שבע הוקמה ב-1949, והיא בבעלותה של ברקת מאז 2007. עם התבססות קבוצת הכדורגל בצמרת הארצית עם שתי אליפויות ואיצטדיון חדש ומרהיב, מעוניינת ברקת במינוף ההצלחה לטובת סיוע לקהילה, וכאן היא מתחברת במטרותיה עם מרכז הפועל.

בין יתר פעילויות המועדון האדום, סיוע לנוער בסיכון, מלחמה בגזענות, חיבור בין קהילות על ידי הכדורגל, עזרה בלימודים לילדי המועדון, הרצאות של שחקנים בכירים בפני ילדים ועוד פעילויות חינוכיות שונות. מרכז הפועל יבדוק דרכי שיתוף פעולה באחד הפרויקטים החינוכיים הללו, כמו למשל תמיכה וסיוע לאחד המוסדות החינוכיים בהם פועל המועדון למען הקהילה.