הספורטיאדה ה-35 לבאולינג וביליארד נפתחה בצפון

טבריה התמלאה בשחקני הליגה למקומות עבודה של הפועל, שמתמודדים במשך ארבעה ימים על התארים בענפים שאינם מתקיימים בספורטיאדה הרגילה באילת. הצפון חוגג

בשקט בשקט השתלטו אלפי עובדים על כ-550 חדרים בשלושה בתי מלון בטבריה, והחל מאתמול מתקיימת בצפון הספורטיאדה ה-35 לבאולינג ולביליארד. 133 קבוצות באולינג משתתפות בטורניר הנערך באולמות של חיפה והקריות, 18 קבוצות ביליארד נוטלות חלק בתחרות שבקרית אתא. התחרויות יימשכו עד יום רביעי, אז יתקיים טקס חלוקת הגביעים.

הקבוצות משתייכות לליגה למקומות עבודה של מרכז הפועל מטבריה ועד אילת, והן משחקות בשיטת ליגה. התחרות שייכת אמנם לספורטיאדה הנערכת מדי שנה באילת, אך כפי שמסביר יעקב אבוחצירא, רכז הספורט העממי בהפועל, מספר המשתתפים הצומח מדי שנה, לא מאפשר לאכלס את כל הספורטאים וכל הענפים בעיר הדרומית.

עודד נחמן, סמנכל מרכז הפועל: "מרכז הפועל מקיים מפעל המסייע גם לתיירות בטבריה וגם מעניק אתגר וסיפוק גדול לקבוצות העובדים מהמפעלים השונים. בשנה שעברה שהו העובדים במלונות בחיפה, ובמשאל שקיימנו, הביעו 99 אחוזים מהם רצון לעבור לטבריה, שם הם מתאכסנים במלונות הקרובים זה לזה וכך ניתן לקיים את פעולות הגיבוש שמעבר לשעות המשחקים. ואכן, מדובר בסיפור הצלחה".

אבוחצירה: "לו יכולנו היינו מקיימים גם את תחרויות הביליארד והבאולינג באילת, אך חסרים שם מתקנים. גם צמיחת הכדור רשת, הקט רגל והכדורסל מחייבים דיון לגבי העתיד מפני שהספורטיאדה גדלה בהיקפי פעילותה מדי שנה".