היישר מהסגר אל מרוץ הכלניות

(תומר פדר)
(תומר פדר)
(תומר פדר)
(תומר פדר)
(תומר פדר)
(תומר פדר)
(תומר פדר)
(תומר פדר)
(תומר פדר)
(תומר פדר)
(תומר פדר)
(תומר פדר)
למרות הכל גם השנה חוגגים דרום אדום כשהפסטיבל המסורתי כולל את מרוץ הכלניות וצעדת הכלניות להן שותף מרכז הפועל כנותן חסות. מזג האוויר נעים, הכלניות יפהפיות וכך גם הטבע כולו אחרי הגשם והסגר אז אנחנו מזמינים אתכם לזוז

 9.2.2021

אירועי הדגל של דרום אדום, צעדת הכלניות ומרוץ הכלניות, יתקיימו גם השנה, אם כי במתכונת קצת שונה. במקום יום אחד שבו כולם נפגשים באותו המקום והזמן, האירועים יתקיימו השנה על פני מספר ימים, בהם המשתתפים יבחרו בדיוק את היום והשעה בה ייצאו לדרך, כך שהטבע יהיה כמעט כולו לרשותם.

ליאורה סלע דוד, מנכלית עמותת התיירות של צפון הנגב: "אנחנו שמחים לבשר שלמרות השנה המורכבת והשונה שנכפתה עלינו הטבע ממשיך כרגיל ואיתו פריחת מרבדי הכלניות הצובעות את הדרום כאזור משמח ומלבב. מירוץ הכלניות של קק"ל יוצא לדרך על אף הקשיים והמגבלות וזו השנה ה-8 הרציפות. אנו שמחים ומברכים על שיתוף הפעולה הפורה והמבורך עם מרכז הפועל אשר שותפים למירוץ זו השנה השלישית ומקווים ששנה הבאה נוכל לקיים את המירוץ במתכונת הרגילה ולארח אלפי רצים ורצות".

השנה אתם בוחרים מתי לרוץ.
מירוץ הכלניות יימשך על פני 5 ימים: שני-שישי 8-12.2.21
בין השעות 8:00-15:00
ביום שישי ניתן לרוץ בשעות 7:00, 8:00, 9:00

מירוץ הכלניות מתקיים ביער שוקדה, בין פריחת הכלניות, והוא יוצא מחניון באר מרווה מול קיבוץ עלומים.

בין שדות מוריקים, חורשות ומרבדי כלניות פורחים, ימתינו לכם ארבעה מסלולים מסומנים ומשולטים לבחירתכם, 2KM, 5KM, 10KM, 15KM.

מסלול 2 קמ - מסלול עממי וקליל, העובר בשטח מישורי. מוצל ברובו.

מסלול 5 קמ - דרגת קושי קלה, מישורי ברובו עם מעט שיפועים.

מסלול 10 קמ ו-15 קמ - דרגת קושי בינונית עם מעט שיפועים, מוצל בחלקו.

המירוץ השנה אינו תחרותי. ללא מדידת זמנים, רצים בשביל הכיף.

לצד הפעילות הספורטיבית יתקיימו השבוע גם שאר ארועי פסטיבל "דרום אדום" ומומלץ לכם לבקר באתר הפסטיבל, לקחת את כל המשפחה וליהנות מטיולי טבע ועיר, סיורים מעשירים, קולינריה עשירה ושפע חוויות.