"דרום אדום" זה כדורעף

מרכז הפועל העניק חסות לפסטיבל הכדורעף "דרום אדום" במועצה האזורית שער הנגב. 200 ילדים טעמו מהחוויה, קיבלו מתנות, ובמועצה מקווים לחזק את מסורת הכדורעף באזור

בסוף השבוע התקיים בשער הנגב טורניר הכדורעף "דרום אדום" בחסות מרכז הפועל. בטורניר לקחו חלק כ-200 ילדות וילדים ממספר רשויות בדרום: שער הנגב, אשכול, בני שמעון, אשקלון, גן יבנה וקרית גת. המגרשים חולקו לפי גילאים, כך שכל קבוצה תוכל לשחק כמה שיותר משחקים. כל אחד מהילדים קיבל כדור, חולצה ותיק, מתנת מרכז הפועל.

"אנו מודים מקרב לב למרכז הפועל על התמיכה והיוזמה" אמרה דפנה סיבוני, מנהלת מחלקת הספורט במועצה האזורית שער הנגב ושחקנית כדורעף בעברה במועדון, "מדובר בהפנינג של כדורעף המאפשר לילדים להיחשף לענף ולשחק מול ילדים בני גילם".

המאמנים, איתי פכטר ומריאנו סרגוסטי, היו אחראים על הניהול המקצועי של הארוע, שהתפרש על שני אולמות ומדשאה. במשחקים השתתפו, הן ילדים המשחקים בליגות והן ילדים שחוו לראשונה כדורעף, כולם מכיתות ד'-ו'.

מדובר באזור בעל מסורת כדורעף עשירה, וכעת מקווים במועצה כי הארוע יחזק את התשתית ויסייע בבניית העתיד. לשער הנגב קבוצת בוגרים וקבוצות בוגרות, ושתיהן משחקות בליגה הלאומית כל אחת.

סיבוני: "אנחנו מנסים בכל דרך לחזק את סצינת הכדורעף באזור. המאמנים התלהבו מהארוע, ולילדים היה כיף גדול, בין היתר, תודות למתנות ממרכז הפועל".