בכירי הפועל היו אורחי הכבוד של טקס פרסי הספורט באוסטריה

מנכ"ל הפועל וחבר הנהלת ההתאחדות העולמית לספורט מקומות עבודה, יורם ארנשטיין, ויו"ר הוועדה לקשרי חוץ בהפועל, אבי שגיא, התארחו באירוע המיוחד בווינה יחד עם יו"ר ההתאחדות העולמית על פי הזמנת היו"ר הקודם, שאחראי לגיוס המענקים עבור הטובים שבספורטאי אוסטריה

מנכ"ל הפועל יורם ארנשטיין ויו"ר הוועדה לקשרי חוץ של הפועל, אבי שגיא, היו אורחי כבוד בטקס הענקת פרסי הספורט לשנת 2017 באוסטריה.

ארנשטיין, חבר הנהלת ההתאחדות העולמית לספורט במקומות עבודה, הוזמן אל הארוע ביחד עם הנשיא העולמי של הארגון (CSIT), ברונו מוליאה האיטלקי על ידי הארי באואר האוסטרי, שעמד בראש הארגון לפני מוליאה, והוא משמש כיום כיור SPORTHILFE, הארגון האוסטרי לתמיכה בספורטאים המצטיינים של אוסטריה.

הארגון שבראשו עומד באואר מגייס יותר מ-1.6 מיליון אירו בשנה, המוענקים מדי שנה למצטיינים שבספורטאי אוסטריה בטקס חגיגי המתקיים בעיר הבירה וינה.

יורם ארנשטיין, מנכ"ל הפועל וחבר הנהלת CSIT העולמית, סיפר לאתר הפועל בשיחה מווינה: "קשרי הידידות האמיצים עם הארי באואר ועם הנשיא הנוכחי של CSIT, ברונו מוליאה, תורמים רבות לספורט מקומות העבודה בישראל בכלל ולמעמדו של מרכז הפועל בכלל. לי ולאבי שגיא, יו"ר ועדת קשרי החוץ של הפועל, היתה הזכות להתארח היום בטקס נהדר המפאר את הספורט. אני סמוך ובטוח כי מרכז הפועל ייהנה בעתיד מהתמיכה, מהקשרים ומהיחס האוהד לו זכינו כאן באוסטריה".