בית הלוחם באר שבע ניצח אבל כולם זכו

הספורטיאדה ה-38 לבאולינג וביליארד של מרכז הפועל הסתיימה ובכך נחתם לשנת 2018 ארוע הספורט הגדול בישראל הכולל את הספורטיאדה המרכזית של רוב הענפים באילת בסתיו ואת ספורטיאדת החורף בטבריה לבאולינג וביליארד, אירועים בהם נוטלים חלק כ-10,000 ספורטאים ממקומות עבודה

קרוב לאלף ספורטאים התחרו בשבוע שעבר באולמות הבאולינג והביליארד של מפרץ חיפה אליהם הגיעו בהסעות מהמלונות בטבריה, שם ממוקם מטה הספורטיאדה, והפיחו תנועה שוקקת וחיים בצפון.

הקבוצות, מ-62 מקומות עבודה, חולקו ל-11 דרגות איכות בענף הבאולינג, כשבאליפות הדרג הראשון זוכים שחקני בית הלוחם באר שבע, שהקדימו את עובדי סורוקה של הכללית, ובמקום השלישי דורגו עובי יוניליוור חיפה. כל התוצאות מפורטות בטבלאות המצורפות כאן.

מנהל התחרויות ורכז הספורט העממי במרכז הפועל, יעקב אבו חצירא, מסכם שבוע עמוס: "אני שמח על כך שהתחרויות התנהלו ללא דופי, ההסעות הגיעו בזמן וכל הלוגיסטיקה עבדה כשורה. אני מקווה שהשחקנים נהנו, ושמח לשמוע כי בטבריה מחכים לנו ורוצים שנחזור כל שנה ונמלא את המלונות והחנויות. הספורטיאדה היא מפעל מבורך בו כולם מרוויחים ונהנים".

מנכ"ל מרכז הפועל יורם ארנשטיין: "הספורטיאדה בטבריה היתה המשכה הישיר של הספורטיאדה באילת. העיר טבריה קיבלה את פנינו בסבר פנים יפות. שיתוף הפעולה בין העיר טבריה לבין ספורטאי הבאולינג הניב פעילות מסחרית ותרבותית מגוונת במשך מספר ימים. נתראה בעזרת השם בשנה הבאה".