בוריס יוחננוף ישפוט באולימפיאדה

בוריס יוחננוף
בוריס יוחננוף
מנהל בית דני בהאבקות, בוריס יוחננוף, התבשר רשמית כי הוא ישמש כשופט בינלאומי בריו 2016. מרכז הפועל מסייע ותומך בבוריס, אביו של המתאבק הבינלאומי שעבר, אלכסיי יוחננוף

שופט ההאבקות הבינלאומי, בוריס יוחננוף, קיבל בימים אלה מכתב מהתאחדות ההאבקות הבינלאומית ומהוועדה המארגת של תחרויות ההאבקות במשחקים האולימפיים, ובו הזמנה רשמית לשמש כשופט בריו 2016.

יוחננוף, שהתמיד כל העת לשמור על הדירוג הבינלאומי שלו והמשיך לשפוט בכל טורנירי הקריטריון, קיבל את ההזמנה ויצטרף אל המתאבקת הישראלית אילנה קרטיש, סגנית אלופת אירופה, שעמדה אף היא בסטנדרט הבינלאומי כספורטאית.

בוריס, המנהל את מועדון ההאבקות בבית דני בתל אביב, הוא אביו של מעסה המשלחת האולימפית לריו, אלכסיי יוחננוף, שהיה מתאבק בכיר בנבחרת ישראל.

בוריס זכה לתמיכה מסיבית ומסורה של רכז ענף ההאבקות במרכז הפועל, מיכאל לשבסקי, ולסיוע כספי שוטף מצד מרכז הפועל.

מנכל הוועד האולימפי, גילי לוסטיג, הודיע כי הוועד האולימפי יסייע ככל שניתן לבוריס על מנת שיצליח, בדיוק כפי שהספורטאית האולימפית אילנה קרטיש מקבלת סיוע כדי להגיע להישגים.

בוריס יוחננוף הוא זוכה פרס ראש עיריית תל אביב עבור תרומה לקהילה בשכונת התקוה, וכמו כן הוא מורה לחינוך גופני בבית הספר ביאליק רוגוזין תל אביב, שם לומדים בני עולים ובני מהגרי עבודה ופליטים מדרום תל אביב.