טורניר מושלם לשאינסקי-צ'סלוב באליפות הפועל לבדמינטון זוגות

מיטב החובטות והחובטים בישראל התחלקו לזוגות בנוה מונוסון והשתתפו באליפות השנתית לזוגות. אלופי ישראל, בס-קרויטר, לא הצליחו למנוע משאינסקי-צ'סלוב טורניר מושלם

אולם נוה מונוסון אירח את אליפות הפועל לבדמינטון זוגות, תחרות המאורגנת בשיתוף התאחדות הבדמינטון בישראל ובה השתתפו מעל 50 חובטות וחובטים. הענף חווה התעוררות בשנים האחרונות, ורק לאחרונה פרסמנו כאן, באתר הפועל, על המעורבות של מרכז הפועל בהחדרת המשחק לתכנית שיעורי הספורט בבתי הספר. תכנית ניסויית יוצאת לדרך בימים אלה, ומשחק הכדור המהיר בעולם, שהוא גם ענף אולימפי, ימשיך לנסות ולהצית את דמיונם של צעירים ברחבי הארץ, ומעכשו גם דרך מוסדות החינוך הרשמיים.

שניים מהחובטים הטובים ביותר בישראל, אריאל שאינסקי ודניאל צ'סלוב, חברו יחד וזכו בתואר 'אלופי הפועל' בקטגוריית זוגות גברים מבלי לאבד אפילו מערכה אחת לאורך כל הטורניר.

צמד החובטות הותיקות, טניה אלטוחוב ויוליה שרמקוב, גבר על כל הצעירות, כולל עדן מוזס וחלי ניימן במשחק הגמר לזוגות נשים.

בגמר הזוגות המעורבים, נשים וגברים, נפגשו אלופי ישראל לזוגות גברים, ליאור קרויטר ואלכס בס, משני צדי המתרס. בס חבר אל חלי ניימן כדי לנצח בגמר את קרויטר ועדן מוזס (גמר שני של החובטות הצעירות). בס וקרויטר שיחקו גם בזוגות גברים, שם הפסידו בגמר לשאינסקי וצ'יסלוב.


בגמר ב' לזוגות גברים ניצחו אהל וידמן ומישאל שכטמן את הצמד הותיק, איתן הול ומקסים מלמד. פרט למישה זילברמן, החובט האולימפי הנמצא כעת במסע משחקים ברחבי העולם למען השגת הכרטיס לריו 2016, השתתפו השחקנים הטובים בארץ באליפות.