בבית החולים בילינסון אוהבים ספורט

הספורטיאדה ה-36: ביה"ח מפתח תקווה שולח נציגים בלא פחות משבעה ענפים, בהם כדורשת, כדורסל ושחייה. יו"ר ועד הספורט, דליה הדר: "נוסעים בשביל החוויה"

כמדי שנה נערכת באילת הספורטיאדה, או אם תרצו, האולימפיאדה של מקומות העבודה. בית החולים בילינסון שבפתח תקווה שולח מדי שנה נציגים במגוון ענפים וגם השנה ייצגו את בית החולים מספר לא מועט של עובדים.

"השנה לא נשתתף בענף הבאולינג", מספרת דליה הדר, יו"ר ועד הספורט של בית החולים, "השנה נבחרת הבאולינג, שבה אני גם משחקת, תייצג אותנו בטורניר אחר שייערך בדצמבר בטבריה ואילו השנה הוחלט שענף הבאולינג לא יהיה חלק מהספורטיאדה באילת מכיוון שאין מספיק אולמות באולינג בעיר". למרות שלא תשתתף בעצמה, הדר תיסע עם המשלחת של בית החולים מתוקף תפקידה כיו"ר ועד הספורט.

את בית החולים ייצגו העובדים במגוון ענפים שונים כגון: כדורסל, כדורשת, קט-רגל, שחמט, ירי, ששבש ושחייה. "בשנה שעברה זכינו במספר גביעים בבאולינג", מספרת הדר ומוסיפה: "בכדורשת בנות סיימנו מקום ראשון ובכדורסל לקחנו את המקום השני".

אגב, הדר היא אמו של עומר הדר, שחקנה לשעבר של מכבי פ"ת, שישתתף גם הוא בספורטיאדה עם מקום עבודתו "דניה סיבוס".

מה הציפיות שלכם מהתחרויות?
"אנחנו בעיקר באים ליהנות", אומרת הדר, "אנחנו לא ספורטאים אמיתיים ונוסעים בעיקר בשביל החוויה. אנחנו גם פוגשים שם חברים כל שנה, צוחקים והולכים לים בזמן הפנוי, עושים קידוש ביום שישי בערב ומקווים להעביר את תקופת השהייה שלנו באילת בצורה הכי יפה שאפשר".