אלפי משתתפים מחר במרוץ לוד

משמאל לימין: עו"ד יאיר רביבו, ראש העיר, לליב סנדנר מנכ"לית הקרן לפיתוח לוד, רוני אורנשטיין, מנהלת הפרוייקטים הקרן לפיתוח לוד
משמאל לימין: עו"ד יאיר רביבו, ראש העיר, לליב סנדנר מנכ"לית הקרן לפיתוח לוד, רוני אורנשטיין, מנהלת הפרוייקטים הקרן לפיתוח לוד
מרוץ לוד ה-6 יתקיים ביום שישי בהשתתפות של כ-3,500 רצות ורצים במסגרת ארוע גדול וססגוני תחת חסות מרכז הפועל

28.03.19

ילדי בתי ספר מהעיר יעודדו את הרצים לאורך המסלולים השונים: 10 קמ, 5 קמ, 2 קמ עממי ומרוץ "אפרוחים" למרחק 300 מטרים.

חברות עסקיות רבות העניקו חסות לארוע החברתי באחת הערים המגוונות ביותר בישראל מבחינת אוכלוסיה, דתות ועדות, וכך גם מרכז הפועל ששם לנגד עיניו את הספורט כמאחד אוכלוסיות שונות וכמקדם חברתי.

בארוע ישתתפו קבוצות ריצה שונות ממקומות עבודה שונים, החל מהמשטרה ומשמר הגבול ועד בנק המזרחי, בנק טפחות ועוד.

כמו ברוב אירועי הספורט הגדולים היום, כך גם בלוד ייהנו הספורטאים ומשפחותיהם מהפנינג ססגוני הכולל בין היתר מתופפים בסגנון ברזילאי, דוכני מכירה של ציוד ספורט ועוד.

ראש העירייה עו"ד יאיר רביבו: "אירוע שהוא כולו חגיגה ספורטיבית, ססגונית, מלאת אנרגיה וגאוות יחידה. מרוץ לוד, אשר הפך למסורת, יעבור בנקודות ציון היסטוריות ייחודיות אשר יחברו בין תרבויות, דתות ותקופות היסטוריות, בעיר היחידה במזרח התיכון בה יש שלום אמיתי. המסלול תוכנן כך שהוא עובר הן בעיר העתיקה והן בשכונות החדשות. כך יוכלו הרצים לחוות את ההיסטוריה ארוכת השנים של לוד וגם להתרשם מהשכונות החדשות, שמשקפות את פניה החדשות של העיר, עיר שחושבת, מכוונת ורצה קדימה. אנחנו רוצים להנחיל לתושבים את החשיבות שבשמירה על אורח חיים בריא והזדמנות לשלב כושר גופני עם פעילות לכל המשפחה".