עידן אוגורצב מנצרת עלית זכה באליפות הפועל לטניס שולחן

האליפות המסורתית התקיימה בפורים בהשתתפות מאות חובטות וחובטים מכל הגילאים, ותיקים ועד ילדים

כ-300 ספורטאים השתתפו באליפות הפועל המסורתית לטניס שולחן, שהתקיימה בפורים בהיכל העירוני רעננה (מטרו ווסט). מנצחי התחרות זכו בתווי שי מתנת חברת בשגל, ואת הפרסים לקטגוריית הגיל עד 15 העניק מנכל מרכז הפועל, יורם ארנשטיין. התחרות היתה עבור כל הגילאים, והיא התקיימה על 24 שולחנות ובניהול תוכנת מחשב על ידי גל שמואל.

בקטגוריית הגברים ניצח עידו אוגורצב מהפועל נצרת עלית בגמר מול אושרי זפרן מהפועל אילת, ואילו בגמר ב' ניצח אור שטיין מהפועל מעלה אדומים את סרגיי ברזונסקי מהפועל ארנון רמת גן. ויליאם וינשטוק מהפועל אשדוד הוא אלוף הוותיקים לאחר שניצח בגמר מול עופר קלטש מהפועל חיפה.

בגמר עד גיל 18 היה דרבי להישגים כרמיאל ובו ניצח גל פרפל את רון דימנט. טל טילקין הביא זהב נוסף לכרמיאל כשניצח בגמר עד גיל 15 את עידו אטקין מגבעתיים. טל ישראלי מהפועל חיפה הוכתר כאלוף עד גיל 13 עם ניצחון על נתן סגל מכרמיאל, ומרק פולבץ השלים את רשימת הזהב של כרמיאל עם זכייה עד גיל 11 אחרי ניצחון על יהונתן איתן מגבעתיים.

זהב לכרמיאל גם בנשים עד גיל 18 לאחר שקרינה אדמסקי ניצחה בגמר מול סיני יצחקי מגליל תחתון. עלמה טנא מהפועל קרית אונו אלופה עד גיל 15 לאחר ניצחון בגמר מול אליסה ירובינסקי מכרמיאל, ועוד זהב לכרמיאל הושג על ידי ניקול רפין, שניצחה בגמר עד גיל 12 את עופרה גנטמן מהפועל נצרת עלית.