אליפות ישראל של אוהדי הכדורגל התקיימה בחסות הפועל

(עודד קרני)
(עודד קרני)
המהדורה ה-4 של הטורניר הנלחם באלימות שביציעים התקיימה בתל אביב בהשתתפות אוהדי קבוצות ליגת העל ותחת חסות מרכז הפועל

מרכז הפועל פרש חסותו והיה מהשותפים הבכירים בארגון אליפות ישראל בכדורגל לקבוצות אוהדי ליגת העל. המפעל המיוחד התקיים בסוף השבוע האחרון במגרשי " גול טיים" שבתל אביב, שם התייצבו 14 קבוצות לטורניר שמטרתו להלחם באלימות ולקדם את רוח הספורט האמיתית, את האחווה וההגינות.

מרכז הפועל פרש חסותו על המפעל אותו מארגנת עמותת "מדינת הכדורגל", המארגנת פעילות כדורגל עממית כבר 13 שנים. הטורניר חזר אחרי ארבע שנות הפסקה כדי לקיים את המהדורה הרביעית של המשחקים בהם מככבים האוהדים מהיציע, כשהם לובשים את חולצת הקבוצה אותה הם אוהדים. שרת התרבות והספורט, מירי רגב, התכבדה בבעיטת הפתיחה, ומרכזי הספורט של מכבי ועוצמה הצטרפו אף הם אל מורן גרא, יור עמותת "מדינת הכדורגל".

יורם ארנשטיין יחד עם השרה מירי רגב

יורם ארנשטיין, מנכל מרכז הפועל וכדורגלן עבר בעצמו, הביא את ברכת הפועל למשחקים, שהתקיימו ללא שופטים וללא פרסים, כשהכוונה היא לשמור על הרוח הטובה ולהפוך את הטורניר למסורת שנתית. בסיום, ביתר ירושלים ניצחה בגמר את בני יהודה בפנדלים. בכירים נוספים שנכחו ב"גול טיים" הם ראש מינהל הספורט אורי שפר, מנכל מכבי ישראל נאור גלילי ומנכל עוצמה איתן ברק.

יורם ארנשטיין, מנכל הפועל: "כל אוהדי הכדורגל בישראל חייבים להתאחד במאבק למיגור האלימות. הטורניר של "מדינת הכדורגל" הוא מופת לשיתוף פעולה משובב נפש וחוצה גדרות. רק האוהדים יכולים להציל את הספורט. מרכז הפועל, מצידו, יעשה הכל כדי לסייע".