קבוצת " Pioneer כפר סבא" היא אלופת ליגת העל של מאמאנט לעונת 2015/16

כפר סבא
כפר סבא

ערב הגמר הראשון של ליגת ה"מאמאנט פרימיום", נערך בסוף השבוע האחרון באולם גלילי בכפר-סבא. הערב כלל את טורניר גמר הליגה וטקס סיום הליגה, באירוע מרגש, ובנוכחות כל קבוצות ה"מאמאנט פרימיום" ומכובדים מתחום הספורט הישראלי.

קבוצת Pioneer" כפר סבא" מנצחת 2-0 את קבוצת "סת"אריות תל אביב", שזכתה למקום השני והמכובד בהובלתן של המאמנת תהל בר נוף והקפטנית חגית יפה, לאחר ששחקניות הקבוצה עבדו קשה כל העונה והגיעו עד הגמר.
אל המקום ה – 3 העפילה קבוצת "ערדניקיות בנשמה" מערד, בהובלתן של המאמנת אנה גרינבוך והקפטנית עופרה כהן, שהיו הפתעת הליגה.

קבוצת Pioneer" כפר סבא", נחשבת לקבוצה חזקה בליגה, שלא הפסידה ולו במשחק אחד במהלך העונה. מובילות את הקבוצה: המאמנת והשחקנית אניה גרמן, הקפטנית רונית ליאני, ומייסדת ויו"ר מאמאנט, הגב' עפרה אברמוביץ'.
שחקנית הקבוצה, מייסדת ויו"ר מאמאנט, הגב' עפרה אברמוביץ': "הקבוצה משחקת יחד זו העונה הראשונה, וניצחנו בכל משחק ומשחק בליגה. במהלך העונה המשחקים היו מאתגרים במיוחד, בעקבות פציעות והיעדרות שחקניות מפעם לפעם, ולמרות זאת הצלחנו להתעלות על עצמנו ולנצח, תוצר של אימונים טובים ובעיקר משחקי ידידות שחיזקו את הביטחון שלנו על המגרש, כשייחודה של הקבוצה שלנו הוא: הכח של ה - ביחד מנצח."

עונת 2015/2016 היא העונה הראשונה של ליגת ה"מאמאנט פרימיום", ליגת העל של מאמאנט, הכוללת שחקניות מאמאנט וותיקות, שמשחקות בליגה בנוסף להיותן שחקניות מאמאנט בליגה העירונית. ליגת הפרימיום כוללת 16 קבוצות מכל הארץ, שהתחרו בניהן בטורנירים חודשיים לאורך כל העונה. לאור הביקוש הגדול, כבר מתחילה הרשמה לעונה הבאה ל"מאמאנט פרימיום", שתפתח השנה ב - 4 מחוזות: צפון, מרכז, דרום וירושלים.

אודות מאמאנט
מאמאנט, ליגת האימהות בכדורשת, מאגדת אלפי שחקניות מכ – 130 עיריות ומועצות בארץ ובעולם. הליגה, שהיא הפרויקט החברתי - הספורטיבי הגדול ביותר לנשים בישראל, הוקמה בשנת 2005, כמלכ"ר, והיום ניתן למצוא ליגות מאמאנט נוספות ברחבי העולם: בקנדה, ארה"ב ובאירופה. בזכות שיתוף פעולה עם מרכז הפועל בישראל, ארגון CSIT העולמי הכיר בליגה כחברה בארגון, ומאמאנט תשתתף בתחרות העולמית של CSIT בלטביה 2017, תחרות ששמה את ליגת מאמאנט על המפה.

במהלך העשור מינפה מאמאנט בהצלחה פרויקטים מובילים בתוך הארגון ומחוצה לו, תרמה לרוח היזמות והתרומה לקהילה בישראל, ובימים אלה אף נבחרה ע"י משרד החוץ לקחת חלק במיתוג מחדש של תדמית ישראל, כשהיא מייצגת את תחום היזמות בקהילה, בסרטון המופץ בכל שגרירויות ישראל בעולם.