אחרי החגים לפני כולם

(שלומי אבוטבול)
(שלומי אבוטבול)
(עמית קומא)
(עמית קומא)
(עמית קומא)
(עמית קומא)
(עמית קומא)
(עמית קומא)
(שלומי אבוטבול)
(שלומי אבוטבול)
(שלומי אבוטבול)
(שלומי אבוטבול)
(שלומי אבוטבול)
(שלומי אבוטבול)
עונת המרוצים של הסתיו הוזנקה בסוף השבוע, יחד עם חסות מסורתית של מרכז הפועל, כשמרוץ הסמטה קריית מלאכי אירח מאות רצים שזינקו היישר מהחגים אל פארק נחל האלה

 ג'מאל עבדול מג'יד בגברים וביקאיה מינטאמר בנשים, שניהם ממועדון רצי הסמטה דרום תל אביב, ניצחו במקצים הבולטים ביום שישי בקריית מלאכי, במרוץ שפותח את עונת הסתיו של המרוצים בישראל.

מרכז הפועל העניק חסותו למרוץ הסמטה קריית מלאכי בו השתתפו בסוף השבוע כ-200 רצים ורצות מכל רחבי הארץ, ותיקים שביקשו לשפר שיא אישי לצד רצים ורצות שבאו ליהנות מחוויה ספורטיבית באווירה טובה.

הניהול המקצועי של המירוץ היה בהובלת מועדון אתלטי הסמטה דרום תל אביב, שלראשונה קיימו את המירוץ השנתי שלהם מחוץ לגבולות תל אביב.

מרכז הפועל, כגוף שתומך בענפי ספורט שונים בעיר כבר מספר שנים ואף היה גורם מרכזי במירוצים בשנים קודמות בעיר, היה שותף לדרך גם במירוץ זה.
יורם אורנשטיין, מנכל מרכז הפועל, הגיע לנקודת הזינוק, עודד את הרצים והביע תקווה כי בשנה הבאה תגדל כמות הרצים מהליגות למקומות עבודה.

המנצחים והמנצחות

10 קילומטרים גברים: ג'מאל עבדול מג'יד 31.45, אבוהאיי שמואל 31.47, דרבה יהודה איילה 31.49

5 קמ גברים: אלמיהו אשישם 16.37, עמית כהן 16.41, אלעזרי אלמוג 16.44

2 קמ: דהן אריאל 08.19, אחמד ברק 08:48, הרשקוביץ יאיר 09:20

נשים 10 קמ: ביקאיה מנטאמר 39.01, בריקמן מאיה 42.45, רונית אבו 49.53

יעל צובארי, מנהלת מחלקת הספורט בעיריית קריית מלאכי:
"זה היה שיתוף פעולה בו כולם נתנו יד כדי שהמירוץ ייצא לפועל למרות מגבלות התו הירוק ועוד. הגיעו רצים בכירים מכל הארץ כדי לרוץ בשדות של קרית מלאכי והיתה אווירה מאד מקצועית. תודה גדולה לאתלטי הסמטה, למנהל המועדון רותם גינוסר ולמאמן יובל כרמי, וכמובן למרכז הפועל על הנוכחות העקבית והמתמשכת בקריית מלאכי. מהפועל אנחנו מקבלים תמיכה בלתי מסויגת בכל פרויקט ספורטיבי שלנו".

מועדון הסמטה מפעיל כבר שנתיים קבוצת ילדים בקריית מלאכי, וכעת פותח בעיר הדרומית קבוצת גברים בנוסף.

המירוץ התקיים גם בתמיכת קקל, בפארק נחל האלה, שעובר שיקום בימים אלו, ובתמיכת ביג קסטינה.

מנכל המועצה המקומית תמיר היזמי אף היה בין הרצים הבולטים במקצה ל-5 ק"מ בקטגוריית גיל 55 פלוס וסיים את המקצה אחרי 22 דקות.