אדום עולה ועולה באשדוד

חגיגה אדומה (מדיה אדומים)
חגיגה אדומה (מדיה אדומים)
(מדיה אדומים)
(מדיה אדומים)
(מדיה אדומים)
(מדיה אדומים)
(מדיה אדומים)
(מדיה אדומים)
(מדיה אדומים)
(מדיה אדומים)
המסע המטורף של הפועל אדומים נמשך מליגה ג' ועד ליגה א' תוך שתי עונות ברציפות. האדום כבש את העיר אחרי שנים של מדבר ולא פלא שבהנהלה כבר רואים באופק את הלאומית. בינתיים חוגגים

אחד המקומות הכי אדומים בעונת הכדורגל הקרובה אל סיומה היה המגרש הביתי של הפועל אדומים. המועדון המחודש, המשכו של הפועל אשדוד מהעבר, השלים עליית ליגה פעמיים ברציפות וכבר בעונה הראשונה בליגה ב הוא חוגג אליפות ועלייה לליגה א'.

ההנהלה המסורה, המאמן פיני עייש, השחקנים הנפלאים שעל המגרש הסינתטי ובראשם הקפטן הוותיק יאיר אזולאי ושמות נוספים מוכרים כרחמים צ'וקול, יוסי שקל, אריאל טרבלסי, וכמובן, דוד רביבו, הצליחו להחזיר אל היציעים אשדודים שעבורם השם הפועל הוא מותג, וסתם אוהדים חדשים שרוצים ליהנות מכדורגל יפה ומאווירת ספורט משפחתית.

פיני עייש מסביר את ההצלחה: "היתה סביבת עבודה נוחה ושקט של עבודה. אלה לא דברים המובנים מאליו בכדורגל הישראלי והם נובעים מניהול טוב של המועדון. אני מאמין בסגל הזה והמגמה היא להשאיר את רובו גם בליגה א'".

ביום רביעי הקרוב יתקיים טקס העליה הרשמי במהלך משחק הליגה הביתי מול מכבי באר שבע, כשבהמשך יש גם דרבי נגד היריבה לצמרת מכבי אשדוד המדורגת 2. האדומים מכינים שמפניות, בלונים וחגיגה לקהל, ובהנהלה מבטיחים שיהיה שמח.

עו"ד יפעת בן אבי בראון, יועצת משפטית ורוח חיה בקבוצה, לא חוששת להצהיר: "המטרה היא עליה לליגה הלאומית. יש לנו סגל מנצח וידעתי שנעלה. מספר האוהדים שלנו גדל מעונה לעונה. ככל שעובר הזמן אתה רואה יותר ויותר פנים חדשות ואני צופה שבדרבי נראה כמה אלפים. משפחות עם ילדים מגיעות, אנשים מהעירייה ומגופים שונים שבאים לראות על מה הרעש. אוהדים שרופים מלווים אותנו לירוחם, מעלה אדומים וצובעים כל נקודה על המפה באדום. זה מטורף".

אחרי 0-6 על גבעת זאב ו-0-8 מול בית שמש בשני המחזורים האחרונים ניצבת הפועל מרחק 12 נקודות ממכבי ועכשו נשאר רק לחגוג פסח מושלם בטרם יתחילו ההכנות לליגה א'.

עו"ד בן אבי בראון: "נעשה את המועדון טוב עוד יותר באמצעות משאבים כלכליים שלנו ותמיכות מהעירייה ומרכז הפועל. אנחנו עובדים מאוד קשה ויש תוצאות. זו קבוצה שמייצגת עיר. לקח לאנשים בעירייה זמן להבין את זה אבל לבסוף הם הבינו מה הכוח של הפועל בעיר".