אדום מהמסד ועד התקרה


 עופר מסד, מנהל קבוצת הכדורעף של הפועל מטה אשר עכו, הוא חלק מסודות היותו של המועדון אימפריה. לצד היותו חקלאי ומפקד ביחידה מובחרת, הפגין עופר מסירות בלתי רגילה כדי להפוך את המועדון להישגי ביותר במאה ה-21 ועל כך יוענק לו העיטור "לאיש כפועלו" של מרכז הפועל בכנס ותיקי הפועל בחנוכה

עופר מסד, יליד כפר מסריק ובן למייסדי הקיבוץ, החל את דרכו הספורטיבית כשחקן בקבוצת הכדורעף של המוסד החינוכי נעמן ובהמשך הפועל נעמן (כפר מסריק ועין המפרץ). בשנת 1970 התגייס לסיירת צנחנים, שירת ביחידה, לקח חלק במבצעיה, ביניהם מבצע אביב נעורים, והיה קצין בסיירת. עם שחרורו מהצבא עסק בחקלאות, הוביל את ענף האבוקדו וכבר יותר משני עשורים הוא מנהל ומוביל את כלל גידולי השדה בכפר מסריק.

לצד עבודתו, כמו גם לצד חיי המשפחה, היה עופר חלק בלתי נפרד ממועדון הכדורעף המפורסם של הפועל מטה אשר עכו, שהוא המצליח ביותר במאה ה-21. הוא שחקן קבוצת האולדבויז, הוותיקים של מטה אשר עכו, במסגרת הליגה למקומות עבודה, וכבר יותר משלושה עשורים הוא מנהל את הקבוצה הבוגרת של הפועל מטה אשר עכו, חבר הנהלה ומתווה את דרכה המקצועית, הערכית והחינוכית.

בנוסף, עופר מלווה נאמן לשחקנים, למאמן ולכל הצוות המקצועי, כשמסירותו לכל אלה היא גדולה. דבקותו הבלתי מתפשרת בדרך, ויכולתו האנושית להוות אוזן קשבת ולהגיע לכל אחד, תרמו תרומה משמעותית להישגיהם הכבירים של האדומים לאורך השנים בכלל, ובעשור האחרון בפרט.

עופר הוא איש הפועל ברמ"ח אבריו ושס"ה גידיו, ובכל עשרות השנים בהן הוא פעיל בתחום הספורט, היה נאמן להפועל. על כל אלה ועוד יוענק לעופר העיטור "לאיש כפועלו" של מרכז הפועל בטקס שיתקיים במסגרת כנס ותיקי הפועל המסורתי בחנוכה.